Assassin's Creed Valhalla alınır mı?

Hocam ben AC oyunlarını seviyorum fakat sanki Valhalla'da gizlilik yok gibi geliyor.
Yani bir Brotherhood gibi arkadan gizli gizli gelip, çatıdan atlayıp HID'den Blade'i herifin boynuna saplama gibi mekanikler yok gibi gözüküyor. Combatlar Mount and Blade gibi yani gördüğüm kadarıyla.
Oyunu bitirmişsiniz diye soruyorum hocam bu oyunun Assassin's kısmı doyuruyor mu?

Bu konuda haklısın eskisi kadar Assassin olayı kalmamış durumda fakat görevler seni serbest bırakıyor eğer Stealth gücün varsa oyun üzerinden böyle ilerleyerek bütün düşmanları alt edebilirsiniz fakat buna pek gerek duymuyorsun çünkü, o üzerindeki zırhın baltanı vs. Gücünü hissedip dalıyorsun vuruş hissi o viking teması barbar teması %97 civarında yansıtıldığı için saldırma iç güdüsü doğal olarak kendiliğinden geliyor ben hep vur kır parçala yaparak bitirdim vuruş hissi falan tatmin ediyor fakat dediğin gibi gizlilik çok fazla yok benim gözümde Origins'den itibaren gizlilik tamamen kalktı gibi bir şey :D.
Alınmaz mı bee...Keşke sistemim olsa da alsam. Süper oyun.

İnternetin iyise çak bir tane GeForce Now be aga :D.

İnternetten hesap olarak 20 liraya aldım. Oynuyorum, bayağı ilerledim. Oyun kötü değil ama ederi 70-80'i geçmez bence.

O hesaplar çok kalabalık olmuyor mu alan dağıtıyor zaten bende RDR 2'yi öyle almıştım girene kadar işkence çekiyorsun uğraşmaktansa kendi hesabıma aldım 1 tane daha.

Geri
Yukarı