Assassin's Creed Valhalla çok karışık

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim mekaniklerini grafiklerini beğenerek oynadığım bir oyun. Ama biraz ilerledim hem iksir ile asgarda hem de başka iksir içince bir tane daha evrene yolluyor. Zaten yapmakta olduğum klan geliştirmesi de var. 3 tane şey var hangisini yapacağımı şaşırdım. Ayrıca elbise, silah geliştirmeleri, karakter geliştirmeleri de çok. Beğeniyorum oyunu Cyberpunk'ı bile 5 saat oynayıp bıraktım karmaşık olduğu için aynısını şu an gene yaşıyorum. Bir sıra önerebilir misiniz? Şu an şehri geliştirmek için kiliseleri işgal ediyorum. Ayrıca tüm mapi dolaşmamı önerir misiniz? Keşfetmediğim çok yer var.

Assassin's creeed genel olarak tek bir oyuna bakarak oynanacak bir oyun değil önceki serileri bitirmediysen onlara bir göz atmanı tavsiye ederim. Bence oyun çok yönlü benim eski serilere bakarak düşüncem bu oyunda karakterini Eivoru nasıl konfigüre etmek istediğine göre ilerlemelisin eğer bir assasin yaratmak istiyorsan Lunden ile devam edip Hytam görevlerine odaklanmalısın. Ki ben bunu seçerek Brotherhood kısmından devam ediyorum. Ama bu oyun daha çok hikayeden ziyade vur kır ilerliyor yani bir yere gizlice gireyim adamları sessizce öldüreyim taktik kurayım falan biraz sıkıyor o yüzden RAID'ler ile devam etmek daha çok zevk veriyor. Zaten genel olarak vikinglerin öyle bir havası var. Yeni gelecek Mirage ile bu Brotherhood'a daha çok önem verecekler ve assasin kısmını daha baskın göreceğiz gibi. Uzun lafın kısası 120 saat kadar tecrübemin ve diğer seriler sonrası kararım bu oyunda RAID'ler ile devam edip üstünü başını upgrade ederek zaman geçirmek en mantıklısı. Bir de artifact ve mystriesleri çok umursamamazlık yapma. RAID'ler ile etrafı keşfet storyden ilerle en son order ı halledersin.

Assassin's creeed genel olarak tek bir oyuna bakarak oynanacak bir oyun değil önceki serileri bitirmediysen onlara bir göz atmanı tavsiye ederim. Bence oyun çok yönlü benim eski serilere bakarak düşüncem bu oyunda karakterini Eivoru nasıl konfigüre etmek istediğine göre ilerlemelisin eğer bir assasin yaratmak istiyorsan Lunden ile devam edip Hytam görevlerine odaklanmalısın. Ki ben bunu seçerek Brotherhood kısmından devam ediyorum. Ama bu oyun daha çok hikayeden ziyade vur kır ilerliyor yani bir yere gizlice gireyim adamları sessizce öldüreyim taktik kurayım falan biraz sıkıyor o yüzden RAID'ler ile devam etmek daha çok zevk veriyor. Zaten genel olarak vikinglerin öyle bir havası var. Yeni gelecek Mirage ile bu Brotherhood'a daha çok önem verecekler ve assasin kısmını daha baskın göreceğiz gibi. Uzun lafın kısası 120 saat kadar tecrübemin ve diğer seriler sonrası kararım bu oyunda RAID'ler ile devam edip üstünü başını upgrade ederek zaman geçirmek en mantıklısı. Bir de artifact ve mystriesleri çok umursamamazlık yapma. RAID'ler ile etrafı keşfet storyden ilerle en son order ı halledersin.

Teşekkürler. Ben ana hikayeden çok yan görevler gibi ıvır zıvırlarından dolayı Assassin's Creed 2 havası aldım. Ama Assassin's Creed 2'den daha az suikastcılık yaptığımız kesin orası biraz can sıkıcı. Origins ve Odyssey'de de suikastcilik geri planda mı biliyor musunuz acaba?

Hocam çok karışıklık benimde aslında sevdiğim birşey değil, fakat açık dünya oyunu oynuyorsunuz. Çizgisel bir oyun oynamıyorsunuz. Yani herşeyi hemen yapayım algısında oynamayın oyunu. Zamana karşı yarışmıyorsunuz, önce hangini yapmak istiyorsa canınız onu yapın. Yan görevleri yaparak , keşif yaparak devam ederseniz hem daha farklı senaryolar çıkar karşınıza hem de daha fazla gelişme yaşarsınız. Yani oyunun açık dünya ile size sunmak istediğini yaşayın tadını çıkarmaya çalışın. Oraya gidin buraya gidin merak duygusuyla hareket edin. Anlatmak istediğimi anladığınızı düşünüyorum, oynarken olan hissiyat ve bakış açınızı değiştirin

Hocam çok karışıklık benim de aslında sevdiğim bir şey değil, fakat açık dünya oyunu oynuyorsunuz. Çizgisel bir oyun oynamıyorsunuz. Yani her şeyi hemen yapayım algısında oynamayın oyunu. Zamana karşı yarışmıyorsunuz, önce hangisini yapmak istiyorsa canınız onu yapın. Yan görevleri yaparak, keşif yaparak devam ederseniz hem daha farklı senaryolar çıkar karşınıza hem de daha fazla gelişme yaşarsınız. Yani oyunun açık dünya ile size sunmak istediğini yaşayın tadını çıkarmaya çalışın. Oraya gidin buraya gidin merak duygusuyla hareket edin. Anlatmak istediğimi anladığınızı düşünüyorum, oynarken olan hissiyat ve bakış açınızı değiştirin

Anladım hocam. Aslında bende yavaş ilerlemek isterim ama bilgisayarı alalı 3 ay oluyor ve sadece RDR2(40 saat), GoW(25) saatte bitirdim. Kütüphanemde tüm Far Cry ve Assassin's Creed serisi var hiçbirini oynamadım acele etmek istemiştim bende o yüzden ama yavaş ilerleyip tadını çıkaracağım.

Anladım hocam. Aslında bende yavaş ilerlemek isterim ama bilgisayarı alalı 3 ay oluyor ve sadece RDR2(40 saat), GoW(25) saatte bitirdim. Kütüphanemde tüm Far Cry ve Assassin's Creed serisi var hiçbirini oynamadım acele etmek istemiştim bende o yüzden ama yavaş ilerleyip tadını çıkaracağım.

Öyle yapın hocam, yoksa bitirmiş olmak için oynadığınızda inanın bana sıkıcı bir hal alıyor ve hiç zevk vermiyor. Ben de çok açık dünya ve loot üzerine dayalı oyunları seven biri değilim, fakat dediğim algıda oynadığınız zaman hikayeye karşı bir merak uyanıyor karakterle biraz bağ kuruyorsunuz. Tabiki bunda oyunun kendiside önemli rol oluyor, sonuçta bu oyun bir RDR2 değil. Ama elde olan bu ve iyi şekilde değerlendirmek lazım.

Öyle yapın hocam, yoksa bitirmiş olmak için oynadığınızda inanın bana sıkıcı bir hal alıyor ve hiç zevk vermiyor. Ben de çok açık dünya ve loot üzerine dayalı oyunları seven biri değilim, fakat dediğim algıda oynadığınız zaman hikayeye karşı bir merak uyanıyor karakterle biraz bağ kuruyorsunuz. Tabii ki bunda oyunun kendiside önemli rol oluyor, sonuçta bu oyun bir RDR2 değil. Ama elde olan bu ve iyi şekilde değerlendirmek lazım.

RDR2'de karakter özelleştirme gibi ayrıntılar olmadığı için bana hikayesini bilmek yetiyordu. AC Valhalla çok ayrıntılı belki +250 yetenek var açılmamış bayağı detaya inmek lazım oyunda. Teşekkürler önerileriniz için.

Öyle yapın hocam, yoksa bitirmiş olmak için oynadığınızda inanın bana sıkıcı bir hal alıyor ve hiç zevk vermiyor. Ben de çok açık dünya ve loot üzerine dayalı oyunları seven biri değilim, fakat dediğim algıda oynadığınız zaman hikayeye karşı bir merak uyanıyor karakterle biraz bağ kuruyorsunuz. Tabii ki bunda oyunun kendiside önemli rol oluyor, sonuçta bu oyun bir RDR2 değil. Ama elde olan bu ve iyi şekilde değerlendirmek lazım.

Evet çok fazla hikayeden çıktı Origins ve Odyssey'de bence serinin en kötü oyunları

Hocam oyunu hile yaparsam zevk verir mi? Taba bastığımda tüm görevleri görüyorum ama hepsi neredeyse üstadlık gerektiriyor.

@dreamer12 @CS Relboron

Son düzenleme:
Hile neden? Bu kadar aceleci olmayın ve gittiğiniz yoldan zevk almaya bakın. Zorluklar sıkıcıdır ama başarı tatmin eder.

Hocam kasa açmak için oyunda 100'er 100'er metre yürümek can sıkıyor bir süreden sonra. Sadece item ve yetenekleri alsam çok iyi olacak oyun. AC Black flagıda zamanında para hilesi ve gemi hilesi yaparak oynamıştım yoksa kasması çok zaman alıyor.

Geri
Yukarı