Assassin's Creed Valhalla çok karışık

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim mekaniklerini grafiklerini beğenerek oynadığım bir oyun. Ama biraz ilerledim hem iksir ile asgarda hem de başka iksir içince bir tane daha evrene yolluyor. Zaten yapmakta olduğum klan geliştirmesi de var. 3 tane şey var hangisini yapacağımı şaşırdım. Ayrıca elbise, silah geliştirmeleri, karakter geliştirmeleri de çok. Beğeniyorum oyunu Cyberpunk'ı bile 5 saat oynayıp bıraktım karmaşık olduğu için aynısını şu an gene yaşıyorum. Bir sıra önerebilir misiniz? Şu an şehri geliştirmek için kiliseleri işgal ediyorum. Ayrıca tüm mapi dolaşmamı önerir misiniz? Keşfetmediğim çok yer var.

Herhangi bir wikiden istediğin itemler nerede ona bak kendin keşfet ve edin daha mantıklı hem keşfetmiş olursun.

Denedim hocam st george zıhrını denedim nehir baskını için 8 kişilik takımı ve beni tekte öldürdüler.

@dreamer12 Hocam yetenekleri fulledim ve sadece para hilesi yaptım ki diğerlerini ben keşfedeyim. Yetenek hilesi yapınca oyun Assassinsliğe alışmaya başladı. Tek atmayan yay body atınca bile tek atmaya başladı çok iyi gidiyor şu an. Tabii hilesiz oynamak kat kat daha iyi olacakta yaptım artık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı