Assassin's Creed Valhalla görevlerini ne sırayla yapmalıyım?

Miros12

Centipat
Daha fazla  
Merhaba oyunu alalı 2 gün oldu ve neredeyse 4 tane ana görev yaptım full yan görev ve haritadaki sarı işaretli hazineleri bitirdim. Böyle mi yapmalıyım yoksa bir ana görev bir yan görev mi? Çünkü çok fazla yan görev var zevkli bayağı, bir de yeni kıyafet ve baltalar yaylar nereden alabiliriz? Cevaplayan olursa teşekkürler bu kadar yazdığım için kusura bakmayın.

Hocam bence cok fazla yan goreve takilma bir sure sonra acayip sikmaya basliyor. Benim 100 saatim vardi hala haritada tonla gorev vardi, biraz ana hikayeye yuklenmeni oneririm

Hocam bence cok fazla yan goreve takilma bir sure sonra acayip sikmaya basliyor. Benim 100 saatim vardi hala haritada tonla gorev vardi, biraz ana hikayeye yuklenmeni oneririm.

@Hyperionx usta wealthlari yapayım mı haritada sarı gösterilen bir de her bölgede 4 tane yan görev yeter mi çok yan görev koymuşlar neden böyle bunları yaparsan anca 400 saate biter.

Origins'den beri boyle bir oynanis yaratmaya basladilar hocam, Mirage ile beraber tekrardan kucuk harita ama saglam hikaye olayina donuyorlar, zaten oynadikca fark edersin gorevler bir sure sonra tekrara dusuyor, NPC karakterlerin suratlari bile birbirine benzemeye basliyor, sana onerim ana gorevden hafif ilerleyerek fazla uzatmadan oyunu bitirmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı