Assassin's Creed Valhalla oynamadan önce ne oynanmalı?

Afrodezy

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Assassin's Creed Valhalla aldım ve oyunu oynamadan önce Assassin's Creed severlere danışmak istedim. Daha önce hiçbir Assassin's Creed serisini oynamadım ve hikaye hakkında hiçbir fikrim yok. Valhalla bir hikayenin devamı mı yoksa yeni bir hikayemi. Devamı ise Valhalla oynamadan önce hangi Assassin's Creed oyununu oynamam gerekiyor.
İyi sosyaller.

Öncelikle valhalla ile seriye başlayacağını duyduğuma çok üzüldüm. Neredeyse serinin bütün oyunlarını oynamış biri olarak en sevmediğim 2 tanesi origin ve Valhalla. Şimdiden kolay gelsin sana:D

Selam arkadaşlar, Assassin's Creed Valhalla aldım ve oyunu oynamadan önce Assassin's Creed severlere danışmak istedim. Daha önce hiçbir Assassin's Creed serisini oynamadım ve hikaye hakkında hiçbir fikrim yok. Valhalla bir hikayenin devamı mı yoksa yeni bir hikayemi. Devamı ise Valhalla oynamadan önce hangi Assassin's Creed oyununu oynamam gerekiyor.
İyi sosyaller.
Günümüzdeki kısımları anlamak için origins ve odyssey oynaman gerek.

Öncelikle Valhalla ile seriye başlayacağını duyduğuma çok üzüldüm. Neredeyse serinin bütün oyunlarını oynamış biri olarak en sevmediğim 2 tanesi Origin ve Valhalla. Şimdiden kolay gelsin sana:D

Yeni sistem alabildim. Eskiden oynamıştım fakat oyunu hiç hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı