Assassin's Creed Valhalla Hata Vermeden Kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

efe al

Hectopat
Daha fazla  
Oyun eskiden hata veriyordu. Verdiği hatada "Hayır olamaz çöktü hatası." ama artık vermiyor.
Process Monitor'den anlamıyorum. Bu yüzden size oyunun açılırken ki logunu vereceğim nerede hata var söylerseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun eskiden hata veriyordu. Verdiği hatada "hayır olamaz çöktü hatası." ama artık vermiyor.
Process Monitor'den anlamıyorum. Bu yüzden size oyunun açılırken ki logunu vereceğim nerede hata var söylerseniz.

Process Monitor'den anlamanıza gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
adım adım takip edin.

Artı -1 Eksi
Process Monitor'den anlamanıza gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
adım adım takip edin.

Fakat burada hiçbir şey anlatılmıyor sen büyük ihtimalle bize atın kelimesini adminlere atacağız sandın çünkü nasıl okuyacağımız yazmiyor Process Monitor dosyalarını.

Sistemini tahmin etmeye çalışıyorum :D
şakayı geçelim sistemin yetmiyordur belki yazarsan ona göre bir şey diyelim.

GTX 1650 Super Gaming X 4 GB 128 Bit
AMD Ryzen 5 3600
16 GB RAM.
2 TB harddriver.
250GB SSD
Anakart: Gigabyte A320-S2H
Sistem bilgilerini paylaştım.

GTX 1650 Super Gaming X 4 GB 128 Bit.
AMD Ryzen 5 3600.
16 GB RAM.
2 TB harddriver.
250GB SSD.
Anakart: Gigabyte A320-S2H

Son düzenleme:
Raporu almışsınız ama erişime açmamışsınız. Bir şey çıkacağını sanmıyorum ama yine de kontrol edelim.

Google Drive için herkese erişimi açın yahut dosyayı MediaFire'a yükleyin, ardından bağlantıyı paylaşın.

Sistemim GTX1660ti & Amd ryzen 3750 H & 16 gb ram
Oyunu HDD'nin olduğu D ye kurdum sonra silip SSD'nin olduğu C ye kurdum. Oyun orjinal yine kar etmedi.
Oynarken aniden donup oyundan atıyor. Orjinal aldığım için akabinde uplayden crash bildirimi geliyor. Sistemimde hiçbir oyunda yaşamadığım bu sorunu bu oyunda yaşıyorum.
Oyunda bir problem mi var yoksa başka bir durum mu çözemedim.

Sistemim GTX1660 Ti & AMD Ryzen 3750 h & 16 GB RAM.
Oyunu HDD'nin olduğu D ye kurdum sonra silip SSD'nin olduğu C ye kurdum. Oyun orijinal yine kar etmedi.
Oynarken aniden donup oyundan atıyor. Orijinal aldığım için akabinde Uplay'den crash bildirimi geliyor. Sistemimde hiçbir oyunda yaşamadığım bu sorunu bu oyunda yaşıyorum.
Oyunda bir problem mi var yoksa başka bir durum mu çözemedim.

Bende aynı sorunu yaşıyorum sorunu çözerseniz banda söyleyin lütfen.

2 gündür bendede bu sorun var oyunda 35 saati geçgin bir sürem var oyunu açıyorum açılmadan çökme raporu gönderin diyor bu da proccesmonitor logfile var bir bakar mısınız oyun orjinal

Geri
Yukarı