Assassin's Creed Valhalla oynanır mı?

criminal1905

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dün Black Flag'i bitirdim gayet de keyif aldım Valhalla keyif aldırır mı? Görevler sürekli tekrar ediyor mu bir de viking temasını güzel işliyor mu?

Viking temasını güzel işlemişler ama görevler çok sık tekrar ediyor. İlk 10-15 saat oldukça keyifli ama kalan 65 saat tam bir işkenceydi benim için.

Merhaba arkadaşlar. Dün Black Flag'i bitirdim gayet de keyif aldım Valhalla keyif aldırır mı? Görevler sürekli tekrar ediyor mu bir de viking temasını güzel işliyor mu?

Hocam şu anki fiyatıyla kesinlikle alınmaz. O kadar etmez yani. İndirim zamanında biraz düşüyor o fiyata alınabilir muhtemelen. Yine de benim başarılı bulduğum bir oyun değil.

Maalesef çöp.

Origins'e laf ediyorduk ama Origins'in verdiği atmosfer yaşattığı hava yine kendi içinde daha tutarlıydı ve Valhalla'dan daha başarılıydı. Bu yüzden ne Valhalla ne Origins, yapacağın şey Odyssey ve Atlantis DLC'sini indirmek. Ardından yan görevlere çok dalmadan tadını çıkarmak. Oyun camiasındaki en büyük ve uğraşılmış harita da bu oyundadır. Oyundan ayrı olarak Antik Yunan tur bile vardır o derece dehşet bir şeydir.

Yeni konular

Geri
Yukarı