Assassin's Creed Valhalla silah alma

SIOBHAN

Kilopat
Valhalla bana çok karışık geldi, yeni silah alma falan yok mu illa geliştirecek miyiz? Amacımız nedir peki? Asıl görevler hariç yan görevler garip geldi. Odyssey daha düzenliydi galiba.

Oyunda ilerledikçe birkaç silah tipi bulunabiliyor. Fakat bu sınırlı, asker kesmekte zorlanmaya başlarsanız her daim geliştirin.

Valhalla bana çok karışık geldi, yeni silah alma falan yok mu illa geliştirecek miyiz? Amacımız nedir peki? Asıl görevler hariç yan görevler garip geldi. Odyssey daha düzenliydi galiba.
Bana göre oyunda baya bir silah var. Excalibur, Thor çekici, Odin'in mızrağı vs. vs. Daha 2 gün önce Excalibur'u aldım :D Yeni silah ve zırh alma var.

Eğer İngiltere'ye gittiyseniz oyunun hemen hemen en iyi zırhını kolayca alabilirsiniz.

Zırh için bu videoya bakabilirsiniz hocam:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Silah için bazı silahlar ile çok güzel kombo yapılabiliyor.

Silah için bu video size yardımcı olacaktır:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Silah için tavsiyem videonun 7:30'da bulunan Suttungars Claw ile 8:42'de bulunan Soldier's Flail silahları ile çok güzel kombo yapılabiliyor. Beni baya bir götürmüştü ve rahat ettirmişti.

Yanlış değilsem oyunda ki en güçlü silah Excalibur. Buda aklınızda bulunsun.

Başka sorununuz olursa söyleye bilirsiniz elimden geldiğince yardım ederim hocam. :)
Bu arada zırhı efsanevi yapınca görünümü çok tatlı oluyor. Bende var çok memnunum

Oyunda ilerledikçe birkaç silah tipi bulunabiliyor. Fakat bu sınırlı, asker kesmekte zorlanmaya başlarsanız her daim geliştirin.

Teşekkür ederim.

Bana göre oyunda bayağı bir silah var. Excalibur, Thor çekici, Odin'in mızrağı vs. vs. Daha 2 gün önce Excalibur'u aldım :D yeni silah ve zırh alma var.

Eğer İngiltere'ye gittiyseniz oyunun hemen hemen en iyi zırhını kolayca alabilirsiniz.

Zırh için bu videoya bakabilirsiniz hocam:

Silah için bazı silahlar ile çok güzel kombo yapılabiliyor.

Silah için bu video size yardımcı olacaktır:

Silah için tavsiyem videonun 7:30'da bulunan suttungars claw ile 8:42'de bulunan soldier's flail silahları ile çok güzel kombo yapılabiliyor. Beni bayağı bir götürmüştü ve rahat ettirmişti.

Yanlış değilsem oyunda ki en güçlü silah Excalibur. Bu da aklınızda bulunsun.

Başka sorununuz olursa söyleyebilirsiniz elimden geldiğince yardım ederim hocam. :)
bu arada zırhı efsanevi yapınca görünümü çok tatlı oluyor. Bende var çok memnunum.

Aynen direkt İngiltere'ye gittim, teşekkür ederim :D

Teşekkür ederim.

Aynen direkt İngiltere'ye gittim, teşekkür ederim :D
Benim yaptıklarım deneyin bence. Çünkü beni baya rahat ettirmişlerdi. Bu arada birde oyunda Order muhabbeti var. Bunları yetenek ağacından tam zamanında kaçınca etraf yavaşlama yeteneği var onu açın ve Varin'in baltası ve Fryd'in baltasını alıp yükseltin kusursuz yapın, geliştikten sonra kesinlikle efsanevi yapın ve Order size saldırırken kaçınca yetenek ağacındaki yetenek sayesinde etraf yavaşlıyor ve daha seri vurabiliyorsunuz. Bu taktiği keskinlikle deneyin. Ben 80-100 güç arasındayken bu taktik ile 210 gücünde Order öldürmüştüm. Ayni zamanda Excalibur'u bu şekilde aldım :D Rica ederim iyi oyunlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı