Assassin's Creed Valhalla Türkçe yama

Arkadaşlar ben buldum. Linki yolluyorum buradan indireceksiniz. link bu. Bunu indirdiğinizde kurmanız için tüm virüs taramaları kapalı olmalı, windows defender bilmem ne varsa hepsi kapalı olmalı. Dosyayı açınca uygulama var onu açın valhallayı görürsünüz indirirsiniz.

Makine çeviri yamasıyla oyunu yaklaşık 100 saatte bitirdim, herhangi bir sorun yaşamadım.
Hocam zaten oyunun atmosferi, diyyalogların kalitesinden bil umursamıyorsun devrik cümleyi. 3 saat oynadım çok sardı, viking olcam büyüyünce.

Arkadaşlar ben buldum. Linki yolluyorum buradan indireceksiniz. link bu. Bunu indirdiğinizde kurmanız için tüm virüs taramaları kapalı olmalı, Windows Defender bilmem ne varsa hepsi kapalı olmalı. Dosyayı açınca uygulama var onu açın Valhalla'yı görürsünüz indirirsiniz.

Hocam VirusTotal sonucu bu şekilde false pozitive gibi sizce?

Bu arkadaş niye her forumun altına gelip makineçevirinin yamasını övüp duruyor. 1 yazarsın 2 yazarsın sen bir şey diyorsun 3 kişi virüsden bahsediyor. Tavsiyem bu çeviriyi kurmayın güvenilir olduğunu bilsem yine kurmam.
Makine çeviri yamasıyla oyunu yaklaşık 100 saatte bitirdim, herhangi bir sorun yaşamadım.

Bu arkadaş niye her forumun altına gelip makineçevirinin yamasını övüp duruyor. 1 yazarsın 2 yazarsın sen bir şey diyorsun 3 kişi virüsden bahsediyor. Tavsiyem bu çeviriyi kurmayın güvenilir olduğunu bilsem yine kurmam.

Övmek mi? Benim amacım forumda insanlara yardımcı olabilmek. Makine çeviri ekibinin yamasını söylüyorum, çünkü Valhalla'nın çalışan başka yaması yok. Bu yamayı kullandığım zaman Kaspersky ve ESET32 ile taramıştım, temiz çıkmıştı. VirusTotal'in bulduğu false-positive'dir.

False-positive nedir? Öğrenmek istersen bu konuya göz atabilirsin.

Son düzenleme:
Makineçevirinin birkaç virustotal daki sonuçlarını görmüştüm ön yargı gibi bir şey olmmuştur belki de. Bu yamalara bakınca aynı oyun da hep senin mesajını görünce farklı düşündüm. Yardım etmeye çalışıyorsan eyw kusura bakma hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı