"Makine çeviri" ekibi güvenilir mi?

Echidna

Hectopat
Arkadaşlar Assassin's Creed Valhalla için Türkçe yama arıyordum. Malum Animus Projesi ekibinin yamalarına da artık erişim yok, bu yüzden internette oyunun çevirisini ararken bu ekibin yamasına denk geldim. Ama yamaları Client üzerinden indirebiliyoruz, yani .exe dosyasıyla haliyle çok da güven vermiyor. Discord gruplarında 27.000 insan var, şöyle bir Discord'a baktığımda benim gibi fazla güvenemeyen insanların haliyle "virüs var mıdır", "güvencesi neler" gibi sorular sorduğunu gördüm ama yöneticiler hep bu "virüs var mı" sorusunu çok terslemişler, adam gibi cevap vermemişler, dalgaya da vurmuşlar. Client'lerinin görsellerine baktığım kadarıyla Türkçe yama ile oynamak istediğim bir sürü oyunun yaması da bulunuyor. Sizce güvenilir mi? RDR 2 ve AC Valhalla'nın güvenilir yamasına hiç rastlayamadım, eğer güvenilir yama olan arkadaşlar varsa bana verebilirlerse sevinirim. (Arkadaşlar ayrıca bu grupla ilgili kafa karışıklığı oluyor. Heriflerin grup ismi "Makine Çeviri" galiba elle yama yapıyorlar)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya ve bağlantıları buradan tarattınız mı?

1676130468268.png

1 tane çıktı ama bu zararlı mı zararsız mı bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1664875

1 tane çıktı ama bu zararlı mı zararsız mı bilmiyorum.

Bir tane çıkmış dandik antivirüs endişelenmenize gerek yok 2-3 arası virüs çıkarsa endişelenmeyin bilinmedik antivirüsler dediyse bilindik McAfee Kaspersky Malwarebytes BitDefender Norton gibiler temiz dediyse temizdir.

Bir sürü yamasını kullandım bir sorun çıkmadı. Şu anda hogwarts legacy yaması ile oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı