Asset Store separate mesh ne demek?

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Separate Mesh terimi ne anlama geliyor? Unity Asset Store ile ilgili sorun yaşıyorum, sadece separate mesh yazıyor. Ne yapacağım ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Separate Mesh terimi ne anlama geliyor? Unity Asset Store ile ilgili sorun yaşıyorum, sadece separate mesh yazıyor. Ne yapacağım ki?
Ustam hiç bir şey anlamadım, resim atma şansın var mı?

Asset Store: Asset satılan yer
Seperate Mesh: Meshleri ayır demek

Ustam hiçbir şey anlamadım, resim atma şansın var mı?

Asset Store: Asset satılan yer.
Seperate mesh: Meshleri ayır demek.

Hocam Unity Asset Store üzerinden model paketi satmak istiyorum ama inceleme ekibi red veriyor. Her defasında ise aşağıdaki resimdeki hatayı veriyorlar.
Yaptığım modelde tek bir objeyi sürükleyince içinden 217 adet model çıkıyor. Müşteriye kolaylık olsun diye bu modellerin hepsini masalar, tabaklar, yataklar gibi kategorize edip prefab olarak ayarladım. Çünkü kendileri bana böyle söylemişti.

Ek olarak şimdi aklıma bir fikir daha geldi. Kendilerininde söylediği şekilde tüm objeleri gruplar halinde değil tek tek prefab haline getireceğim. Sizin aklınıza bir şey geliyorsa yine de söyleyin lütfen.

Submissions with entire environments or groups of logically separate objects included in a Single prefab will be rejected (please create separate prefabs for each model). (Unity Asset Store Submission Guidelines - Asset Store, section 2.4.c)

Unity Publisher Portal - Google Chrome 21.09.2023 15_38_50.png

Ustam hiç bir şey anlamadım, resim atma şansın var mı?

Asset Store: Asset satılan yer
Seperate Mesh: Meshleri ayır demek
Konuya ek olarak eklemek istiyorum birisine yardımcı olur belki. Ben kullanıcıya Prefabları toplu halde vermiştim. Mesele masaları yan yana koyarak vermiştim ve kullanıcı bu Prefabı sürükleyince bir anda 7 masa geliyordu ekrana. Ama olay benim aklımdaki gibi değilmiş. Bu 7 masayı da tek tek Prefab haline getirince olay çözüldü.

He model yayınlandı mı? Hayır. Bu Unity adam gibi iş yapmadığı için sorunları taksit taksit söylüyor bana. Şimdide diyor ki objelerin çok büyük. Bunu en başta söyleseler 20 saat boyunca objeleri tek tek dizmeden en başta Render alırken sorunu çözeceğim ama yok illa adamı uğraştıracaklar. Bide satış başı paranın yarısını utanmadan alacaklar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı