Çözüldü Assetto Corsa açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Headlake

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
AMD RX6600
Anakart
Asus Prime H610M-D D4
İşlemci
Intel i3 12100f
Assetto Corsa açılmıyor. Launcer error veriyor. Oyun dosyalarını doğruladım, birkaç kere silip geri indirdim fakat sorunum çözülmedi. Virüs korumasını da kapattım, o da fayda etmedi. 32 Bit versiyonda çalıştırmayı denedim, yine olmadı. Oyunun oluşturduğu log dosyasında CSteamworks.dll bulunamadı diyor. Ne yapmam lazım?

Process Monitor Raporu

Oyunun Oluşturduğu Log Dosyası

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_20230130_040322.png
    Ekran görüntüsü_20230130_040322.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konuyu takipteyim, aklıma bir şey gelirse yazarım.
Tamamdır sağolun.

Sorunu çözdüm hocam. Oyunu yüklemeden önce diske biçimlendirme yapmıştım. FAT32'den NTFS'ye çevirmiştim. Çoğu yüklü oyun bu yüzden açılmıyordu. Silip yükleyince düzeleceğini sanmıştım fakat düzelmiyormuş maalesef. Farklı diske indirince sorun çözüldü.
(HRESULT özel durum döndürdü: 0x8007007E) diye bir bilgi mevcut. Windows Defender ile alakali olabilir. Oyunu acmaya calisirken Defender herhangi bir tehdit algilandi diye bir sey belirtiyor mu?
Hayır direk görseldeki hatayı veriyor. Zaten virüs ve tehdit korumasını kapatıp denedim fakat yine olmadı.

Tamamdır sağolun.

Sorunu çözdüm hocam. Oyunu yüklemeden önce diske biçimlendirme yapmıştım. FAT32'den NTFS'ye çevirmiştim. Çoğu yüklü oyun bu yüzden açılmıyordu. Silip yükleyince düzeleceğini sanmıştım fakat düzelmiyormuş maalesef. Farklı diske indirince sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm
Çözdüğünüze sevindim.

Geri
Yukarı