Assetto Corsa arabaya tam gaz gelmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Dün Assetto Corsa ve japanese car pack aldım. Herhangi bir direksiyon setine sahip olmadığımdan fare ile döndürmeyi açtım ve ayarladım. Lakin drift atmaya çalışınca oyun sadece %65 - %70 civarı gaza basmama izin veriyor. Bunun herhangi bir çözümü var mıdır?

Çekiş kontrol kapalı mı?
evet tcs ve abs kapalı iken drift esnasında sadece %70 gaz veriyor oyun
Content manager kullanıyorsanız onun kademeli gaz ayarı gibi bir ayarı vardı. Onu yanlışlıkla açmış olabilirsiniz.
content manager den de önce öyleydi o ayar kısmı nerede birde söyleyebilirmisin?

Oyuna başlamadan önce araba seçilen yerde modlar var. Orda profesyonel benzeri ayarlar var. Onu seçtin mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda 14. saniye de bastığı yerde üstte "custom, gamer, racer, pro" seçenekleri var. Orda. İster custom dan ayar yap. İstersen pro yu seçip bütün yardımları kapatabilirsin.

Oyuna başlamadan önce araba seçilen yerde modlar var. Orda profesyonel benzeri ayarlar var. Onu seçtin mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda 14. saniye de bastığı yerde üstte "custom, gamer, racer, pro" seçenekleri var. Orda. İster custom dan ayar yap. İstersen pro yu seçip bütün yardımları kapatabilirsin.
Custom yapıp bütün desteklerin hepsini kapadım lakin yine aynı fotoğrafta demek istediğim olay drift esnasında yeşil çubuk yani gaz seviyesini gösteren bar orada kalıyor düz gidince full basıyor sinir oldum ya drift atamıyorum gaz yetmiyor :(

Dosya Ekleri

• 70.png
    70.png
    84,1 KB · Görüntüleme: 74

Yeni konular

Geri
Yukarı