Çözüldü Assetto Corsa Drift Atarken Gaz Kesiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZenoXd

Femtopat
Daha fazla  
Klavyede oynuyorum drift atmaya çalıştığımda gaz kesiyor T.C. abs kapalı olduğu halde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende öyle bir yer yok daha önce o çözümü gördüm ama forced throttle diye bir bölüm yok.

Kendim buldum shader pack açmak lazımmış teşekkürler.

Custom shaders patch (csp) kurulması gerek diye belirtmiştim.
Sorununuz çözüldü mü?
Oyunun default klavye veya mouse ayarlarında size kolaylık sağlamak için gaz kesiyor. Gaz kesmemesi için harici program kullanmanız gerekli, Youtube'da bulursunuz. Fakat sadece klavye için bir ayar var mı bilmiyorum. Youtube'da "Vjoy + Freepie" diye aratın.

Content Manager'den forced throttle açın.

1684000012100.png

Eğer "W" tuşunu atamak istiyorsanız Click to assign yazan yere tıklayıp W'ya basın.
Ben sol tıkta kullandığım için left mouse button seçili.
Ayrıca csp kurulu olması gerekli.

Oyunun default klavye veya mouse ayarlarında size kolaylık sağlamak için gaz kesiyor. Gaz kesmemesi için harici program kullanmanız gerekli, YouTube'da bulursunuz. Fakat sadece klavye için bir ayar var mı bilmiyorum. YouTube'da "vjoy + freepie" diye aratın.

Gerek yok content Manager'da ayarı var.

Eki Görüntüle 1777881

Eğer "W" tuşunu atamak istiyorsanız Click to assign yazan yere tıklayıp W'ya basın.

CM'de onun ayarı olduğunu görmemiştim hiç, klavye ile oynayanlar için iyi bir özellik.

CM'de onun ayarı olduğunu görmemiştim hiç, klavye ile oynayanlar için iyi bir özellik.

Evet fakat bazen tuş atamalarımı değiştiriyorum oyuna giriyorum pat ayar kapanmış oluyor sonra çıkıp bir daha açıyorum öyle bir gıcıklığı var.

Eki Görüntüle 1777881

bende öyle bir yer yok daha önce o çözümü gördüm ama forced throttle diye bir bölüm yok

bende öyle bir yer yok daha önce o çözümü gördüm ama forced throttle diye bir bölüm yok
kendim buldum shader pack açmak lazımmış teşekkürler

Son düzenleme:
Bende öyle bir yer yok daha önce o çözümü gördüm ama forced throttle diye bir bölüm yok.

Kendim buldum shader pack açmak lazımmış teşekkürler.

Custom shaders patch (csp) kurulması gerek diye belirtmiştim.
Sorununuz çözüldü mü?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı