Assetto Corsa Custom shader patch kastırır mı?

Henss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemim çok iyi değil. Ancak Assetto Corsa hiç kasmıyor. Honda Civic 1.6 ies modu indireceğim. Ancak bu modun kurulabilmesi için Custom shader patch gerekliymiş. Bu shader kastırır mı? Daha sonra kapatmanın yolu yok mu? Şimdiden teşekkürler.

ExtraFX ve bir kaç ayarı daha kapatırsan 5-10 FPS fark eder sadece. CSP'yi kurduktan sonra Content Manager açıkken aşağıdaki linkten CSP ayarlarını kopyalayabilirsin fps yükseltmek için.

Sanmıyorum, bende 60'dan 52-53'lere düşmüştü.
Hocam tüm FX'leri düşüğe çektim ve gayet akıcı. Sadece biraz daha karanlık görünüyor ancak olsun. Bu bilgisayara ancak bu kadar görüntü kalitesi. :) Ne demişler? Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Hocam tüm FX'leri düşüğe çektim ve gayet akıcı. Sadece biraz daha karanlık görünüyor ancak olsun. Bu bilgisayara ancak bu kadar görüntü kalitesi. :) Ne demişler? Ne kadar ekmek o kadar köfte.
Karanlık gözüküyorsa pure kurabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FPS'e büyük bir etkisi olmuyor merak etme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tamam hocam deneyeyim.

Hocam şimdi civic modunu indirdim ve böyle bir hata ile karşılaşıyorum. "Game crashed. Driver model is probably misssing." Bu sorunu nasıl çözerim?

Son düzenleme:
Tamam hocam deneyeyim.

Hocam şimdi civic modunu indirdim ve böyle bir hata ile karşılaşıyorum. "Game crashed. Driver model is probably misssing." Bu sorunu nasıl çözerim?
Content Manager - Ayarlar - Custom Shaders Patch - CARS VAO

Civic modunu bulup sağ tıklayıp "reinstall" yaparsan düzelicektir.

Geri
Yukarı