Assetto Corsa direksiyon olmadan sarar mı?

Alf0nz0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Biliyorsunuz Steam dolar kuru artıcağı söyleniyor. Benim de kütüphanemde hiç araba yarışı oyunu olmadığını fark ettim. Sizce direksiyon seti olmadan Assetto Corsa alınır mı?
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar.
Biliyorsunuz Steam dolar kuru artıcağı söyleniyor. Benim de kütüphanemde hiç araba yarışı oyunu olmadığını fark ettim. Sizce direksiyon seti olmadan Assetto Corsa alınır mı?
Şimdiden teşekkürler.
Şuan 6tl diye biliyorum. 6 TL para değil bence alın köşede durur oynamasanız bile

Merhaba arkadaşlar.
Şimdiden teşekkürler.

Sarmıyor hocam ben aldım direksiyon seti olmadan sıkıcı.

Sarmaz. Bence hiçbir araba oyunu direksiyonsuz keyif vermez... En kötü ihtimalle joistik var ise yine bir nebze ama pek tad alamazsın. Ben de Forza Horizon 5 var direksiyon setim yok diye yüklemedim bile 🙂

Sarmaz. Bence hiçbir araba oyunu direksiyonsuz keyif vermez... En kötü ihtimalle joistik var ise yine bir nebze ama pek tad alamazsın. Ben de Forza Horizon 5 var direksiyon setim yok diye yüklemedim bile 🙂

Peki hocam sizce kütüphanemde dursun mu zamlanırsa hiç alamayız Sniper Elite 4 ile Assetto Corsa arasında gidip geliyorum 2.dünya savaşı konusu çok içine çekti tarihe biraz ilgim var arabaları da ayrı bir ilgim var.

Mouse ile oynuyorum 300 saatim var, mod vs. kurarsaniz sariyor, tabii sizi bilemem alışma süreside var içinde.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar oyunu oynamasam bile en azından kütüphanemde kalsın diye alacağım büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı