Çözüldü Assetto Corsa direksiyon seti ile otomatik vites nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Abdullah7

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp db1096nt
Ryzen 7 3700u
16gb RAM
512gb SSD
85EA Anakart
Arduino Leonardo direksiyon seti yaptım ancak content Manager ve mod yukledikten sonra otomatik vites ile oynayamiyorum. Nasıl çözerim?

Çözüm
Assetto Corsa'nın zorluk ayarlarından değiştirebiliyorsunuz yani kendiniz seçiyorsunuz. Oyun içinde CTRL+G'yi de deneyebilirsiniz bu da vitesler için modlar arası geçiş kısayolu.
Assetto Corsa'nın zorluk ayarlarından değiştirebiliyorsunuz yani kendiniz seçiyorsunuz. Oyun içinde CTRL+G'yi de deneyebilirsiniz bu da vitesler için modlar arası geçiş kısayolu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm hocam sayenizde, teşekkür ediyorum. Yakin zamanda yapabilirsem bir rehber yapacağım arduino direksiyon seti hakkinda.

Sorunu çözdüm hocam sayenizde, teşekkür ediyorum. Yakin zamanda yapabilirsem bir rehber yapacağım Arduino direksiyon seti hakkinda.

Rica ederim hocam iyi oyunlar.

Geri
Yukarı