Assetto Corsa grafikler bozuldu

lefantasy2

Decapat
Daha fazla  
Birkaç bir şeyle oynadım ve grafikler bu şekilde oldu. Nasıl düzeltebilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• assett.png
    assett.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 31
Hangi ayarları değiştirdiniz? Steam üzerinden oynuyorsanız seri bir şekilde dosyaları doğrular mısınız, belki son yaptığınız ayarları varsayılan hale getirip düzeltir.

Content Manager uygulamasından oynuyorum oyunun içindeki menüden video and Graphics diye bir ayar sekmesindeki ayarları değiştirdim ama şu an o sekme gözükmüyor oyunun içinde.

Content Manager uygulamasından oynuyorum oyunun içindeki menüden video and Graphics diye bir ayar sekmesindeki ayarları değiştirdim ama şu an o sekme gözükmüyor oyunun içinde.

Content Manager'da eylemler kısmında özellikleri ayarla seçeneği olması gerek. Ayarlar sekmesine tıklayın, gelişmiş ayarlar ve hemen yanında düzenle butonu vardır, tıklayın. Sonrasında ise "Üst girdiden alınan ayarları geçersiz kıl" seçeneğini uygulayın. Bu oyun içerisindeki grafik ayarlarınızı sıfırlayacak.

Content Manager'da eylemler kısmında özellikleri ayarla seçeneği olması gerek. Ayarlar sekmesine tıklayın, gelişmiş ayarlar ve hemen yanında düzenle butonu vardır, tıklayın. Sonrasında ise "üst girdiden alınan ayarları geçersiz kıl" seçeneğini uygulayın. Bu oyun içerisindeki grafik ayarlarınızı sıfırlayacak.

Böyle gözüküyor bundan sonra nereye gireyim?

Dosya Ekleri

• cm.png
    cm.png
    703,7 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle gözüküyor bundan sonra nereye gireyim?

Genel sekmesine gelin, sonrasında aşağıdaki resimde bulunan butona tıklayıp appdata klasörünü açın:

1707000548827.png

Sonrasında ise klasörün içerisindeki her şeyi silin, bu Content Manager ile yapılan tüm ayarları silecek/sıfırlayacaktır.

Genel sekmesine gelin, sonrasında aşağıdaki resimde bulunan butona tıklayıp appdata klasörünü açın:

Eki Görüntüle 2106608

Sonrasında ise klasörün içerisindeki her şeyi silin, bu Content Manager ile yapılan tüm ayarları silecek/sıfırlayacaktır.

Hangisi buradan

Dosya Ekleri

• 1707044917206.png
    1707044917206.png
    31,2 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı