Assetto Corsa için virüs olmayan site önerisi

İşletim sistemi
Windows 11

EfeOzcann

Decipat
Yer
Bornova
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cogu sitede cmc threat ıntelligence malicious var. 100%100 guvenli olan bir site var mi? Araba veya harita indirebilecegim.

Cogu sitede cmc threat ıntelligence malicious var. 100%100 guvenli olan bir site var mi? Araba veya harita indirebilecegim.
Hocam DPC ve NGG'nin Discord sayfalarında harita linkleri var o haritaları indirebilirsiniz.

Hatanın bir sürü sebebi olabilir. Content Manager ile açınca hatayı genelde anlaşılır şekilde yazıyor.

Şimdi oyunu düzelttim ama oyunda trafik yok eskiden vardı artık benimle birlikte başlıyor yapay zeka fakat park halinda duruyorlar nedenini biliyor musun?

Şimdi oyunu düzelttim ama oyunda trafik yok eskiden vardı artık benimle birlikte başlıyor yapay zeka fakat park halinda duruyorlar nedenini biliyor musun?
Traffic Planner kullanman gerekir.

Mod my yoksa CM de var mıdır?

Yani mesela Shuto'da oynayacaksınya trafikle. YouTube'a Shuto Traffic Planner yazıp çıkan videolardan indirebilirsin. Kurulumunuda anlatıyor zaten. Ben Arabassada trafikli oynamak istiyordum araçları falan indirdim ama olmadı. Traffic Planner indirince sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı