Çözüldü Assetto Corsa kamera açısı değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Bugün Assetto Corsa oynarken bazı tuş ayarlarını değiştirdikten sonra kameram hep böyle olmaya başladı. Açıyı değiştirdiğim halde olmuyor.

1625216590832.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Maalesef, ondan sonra da iade ettim zaten.

Keşke iade etmeseydiniz. Shuko'nun Discord'una sorunu yazdım, sağ olsun bir tane adam anlattı, şu an çözüldü.

Content Manager'in kontrol ayarlarından look backi kullanmadığın bir tuşa atıyorsun, çözüm bu.
Bugün Assetto Corsa oynarken bazı tuş ayarlarını değiştirdikten sonra kameram hep böyle olmaya başladı. Açıyı değiştirdiğim halde olmuyor.

Bende aynı hatayı alıyorum aradan 2 yıl geçmiş ama çözümünü bulabildin mi?

Keşke iade etmeseydiniz. Shuko'nun Discord'una sorunu yazdım, sağ olsun bir tane adam anlattı, şu an çözüldü.

Content Manager'in kontrol ayarlarından look backi kullanmadığın bir tuşa atıyorsun, çözüm bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Öğrendiğim iyi oldu belki tekrar alırım, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı