Assetto Corsa klavye ile drift atılmıyor

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam, klavye ile oynuyorum drift yapabilmek için YouTube ve sosyalde ki ilgili bütün rehberleri gezdim ve tek tek eksiksiz denedim ama YouTube üzerindekiler gibi güzel akıcı drift atılmıyor ne fren tutuyor ne de araç kayıyor.
Bunu video ile göstermek istedim ancak bu şekilde anlaşılabilir, video kalitesi düşük kalmış kusura bakmayın :).

1.png

2.png

3.png

Boşuna denemeyin hocam... Gaz kontrolü yok. Araç direksiyonu hep yüzde yüz dönüyor. Klavye ile düzgün drift atılmaz. En azından bir gamepad lazım drift atmak için. İmkan varsa tabii ki de direksiyon seti.

O oyun klavye ile oynanmaz hocam.

Boşuna denemeyin hocam... Gaz kontrolü yok. Araç direksiyonu hep yüzde yüz dönüyor. Klavye ile düzgün drift atılmaz. En azından bir gamepad lazım drift atmak için. İmkan varsa tabii ki de direksiyon seti.

YouTube üzerinde daha birçok örnek var benim yaptığım yöntemle yani "keyboard splitter" ile yapıyorlar ama nedense bir tek bende olmadı, bir eksiğim mi var bilemiyorum her şeyi düzgün yaptım.
Bu arada fare ile de aynı sonuçları alıyorum.

Benim asıl anlamadığım bu video da yağ gibi akıyorken benimki drift atmamak için çaba sarf ediyor.

Şu rehbere bakabilirsiniz.

Yok mu bir bilen?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı