Assetto Corsa mod tavsiyesi

Gapirkont

Kilopat
Gerçekçi grafik modu, gerçekçi harita modları (shuto dışında) ve trafik modu gibi mod tavsiyeleriniz varsa link atarsanız çok sevinirim.

Hocam önerdiğiniz server nasıl bilmiyorum ancak shuto tarzı haritalardan sıkıldım, trafikli şehir tarzı bir mod veya server öneriniz var mı? Ayrıca bildiğiniz güzel grafik paketi varsa önerirseniz sevinirim.

Hocam benim grafiklerim bu videodaki gibi harita olarak ise ne gibi bir şey istiyorsunuz?

Hocam benim grafiklerim bu videodaki gibi harita olarak ise ne gibi bir şey istiyorsunuz?

Attığınız videodaki grafik paketini satın aldım, deneyeceğim şimdi teşekkürler. Harita olarak serbest gezebileceğim, trafikli bir harita arıyorum. Düz otoban değil de gerçekçi bir şehir tarzında olması benim için çok iyi olur. Birkaç tane buldum ancak trafik modunu o haritalara yapamadım. Şehir gibi yoksa trafikli başka güzel harita biliyorsanız onlar da olabilir (Shuto dışında.).

Son düzenleme:
Union island olabilir hocam gayet güzel bir map hem kıyı hem de şehir kısmı var ayrıca trafiğide var önerebilirim :D

Attığınız videodaki grafik paketini satın aldım, deneyeceğim şimdi teşekkürler. Harita olarak serbest gezebileceğim, trafikli bir harita arıyorum. Düz otoban değil de gerçekçi bir şehir tarzında olması benim için çok iyi olur. Birkaç tane buldum ancak trafik modunu o haritalara yapamadım. Şehir gibi yoksa trafikli başka güzel harita biliyorsanız onlar da olabilir (shuto dışında.).

Hocam bu arada trafikli servera ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz :)

Union island olabilir hocam gayet güzel bir map hem kıyı hem de şehir kısmı var ayrıca trafiğide var önerebilirim :D

Hocam bu arada trafikli servera ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz :)

Union Island'ı deneyeceğim, trafik yapma şansım var mı bu haritaya? Trafikli sunucuya evet ihtiyacım var. Kendi sunucunuz mu var? Varsa oynamak isterim.

Union ısland'ı deneyeceğim, trafik yapma şansım var mı bu haritaya? Trafikli sunucuya evet ihtiyacım var. Kendi sunucunuz mu var? Varsa oynamak isterim.

Hocam istediğim gibi açıyorum ama lobi arama kısmı olarak değil de landan bağlanıyormuşuz gibi gözüküyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı