Çözüldü Assetto Corsa modlar çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arkamin

Picopat
Daha fazla  
Daha dün Assetto Corsa satın aldım. Ancak denemek için indirdiğim korsan oyun çok daha iyiydi. Modlar çalışıyordu DLC'ler tamdı. Modu yüklüyorum oyunu açıyorum modlu arabamı seçiyorum yarışı başlat diyorum ana ekran geliyor ve oyun çöküyor beni bir aydınlatın.

Content Manager Nedir? İlk defa duydum
Tamam hocam sorunu anladım. Assetto Corsayı açın ayarlara girin ve görseldeki Force 32 bit kutucuğu işaretleyin öyle girin bakalım olucakmı.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    33,9 KB · Görüntüleme: 194
O ayarı yaptım. Siz söylemeden önce. Modlu araçlar yine çalışmıyor
Ozaman hocam size 2 link göndereceğim onları uygulayın.
1-
Content Manager - alternative launcher for Assetto Corsa bunu indirin ve kurun, ana ekranda bekleyin. İndirmek İçin belirttiğim tuşa tıklayın
Download Lite Version:
Download (from Backblaze B2)

2-
Custom Shaders Patch bunuda 1. Linki kurduktan sonra bu rar dosyasını Content Manager ana ekranına sürükleyin yani 1.kurduğunuz uygulamaya sürükleyin bu rar'ı. indirmek için linke tıkladıktan sonra belirttiğim tuşa tıklayın
Download:
v0.1.79 (recommended version)

O zaman hocam size 2 link göndereceğim onları uygulayın.
1-
Content Manager - alternative launcher for Assetto Corsa bunu indirin ve kurun, ana ekranda bekleyin. İndirmek için belirttiğim tuşa tıklayın.
Download Lite version:
download (from backblaze b2)

2-
Custom Shaders Patch bunu da 1. linki kurduktan sonra bu RAR dosyasını content Manager ana ekranına sürükleyin yani 1.kurduğunuz uygulamaya sürükleyin bu RAR'ı. İndirmek için linke tıkladıktan sonra belirttiğim tuşa tıklayın.
Download:
v0.1.79 (recommended version)

Deniyorum inşallah olur boşuna para vermiş olmam.

Görseldeki ekrana gelip 2. İndirdiğiniz dosyayı belirttiğim alana sürükleyin
IMG_20230528_121150.jpg

Sürükledikten sonra yukarıda yeşil bir 3 çizgi tuşu olucak ona tıklayın ve aşağıdan
images.jpeg
İnstall Tuşuna basın

Yeni konular

Geri
Yukarı