Assetto Corsa nasıl oynanır?

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu yeni aldım nasıl oynanıyor bilmiyorum. Giriş ekranı olsun vs.
kısaca oyun nasıl oynanır? Özetle anlatacak biri var mı?
Şu an bu ekrandayım hangisine basmalıyım?

1641052600080.png

Sürme hangisi? Bu arada o 4 ünün neye girdiğini biliyorsan anlatabilir misin? İlki ayarlar peki diğerleri?
Ben çok uzun süredir bu başlatıcıyı kullanmıyorum. Content Manager diye bir program var ve bu şekilde giriyorum oyuna. Bunun için de kısa bir video çekmeyi düşünüyorum oyuna yeni başlayanlar için. Serbest sürüş yapmak için Main Menu'den seçebilirsin, oradan practice modunu seçersen serbest sürersin.

Ben çok uzun süredir bu başlatıcıyı kullanmıyorum. Content Manager diye bir program var ve bu şekilde giriyorum oyuna. Bunun için de kısa bir video çekmeyi düşünüyorum oyuna yeni başlayanlar için. Serbest sürüş yapmak için main Menu'den seçebilirsin, oradan practice modunu seçersen serbest sürersin.

Hocam çekersin çok sevinirim oyunu gerçekten oynamak istiyorum ama girdim menü falan çok karışık hiçbir şey anlamadım. Online nasıl oynanır mod nasıl kurulur ve dediğiniz şeyin videolarını çekerseniz gerçekten çok sevinirim. Eğer ki çekerseniz belli bir tarih var mı?

Hocam çekersin çok sevinirim oyunu gerçekten oynamak istiyorum ama girdim menü falan çok karışık hiçbir şey anlamadım. Online nasıl oynanır mod nasıl kurulur ve dediğiniz şeyin videolarını çekerseniz gerçekten çok sevinirim. Eğer ki çekerseniz belli bir tarih var mı?
Çarşamba günü olabilir, finallerim arasında bir boşluk var. Aslında mod kurulumu veya Content Manager nasıl kurulur gibi videolar mevcut ama bazı detaylar yok. Bu detayları anlattığım bir video çekmeyi düşünüyorum, dediğim gibi Çarşamba günü yapabilirim.

Çarşamba günü olabilir, finallerim arasında bir boşluk var. Aslında mod kurulumu veya content Manager nasıl kurulur gibi videolar mevcut ama bazı detaylar yok. Bu detayları anlattığım bir video çekmeyi düşünüyorum, dediğim gibi çarşamba günü yapabilirim.

Hocam selamünaleyküm video attınız mı? Attıysanız kanal ismi rica edebilir miyim?

Yarın yapacağım umarım. Bu arada siz de merak ettiğiniz şeyler varsa yazın, onları da ekleyeyim. Video atınca size de atarım zaten merak etmeyin :)

Benim merak ettiğim pek bir şey yok çünkü oyunu bilmiyorum. Öğretici bir video çekerseniz güzel olur. Mod nasıl kurulur ilk indirildiğinde ne yapılır? Menüler de ne var? Online ve arakadaşlarla nasıl oynanır? Gibi şeyleri söylerseniz güzel olur. Ve gerçekten çok teşekkür ederim.
Yarın yapacağım umarım. Bu arada siz de merak ettiğiniz şeyler varsa yazın, onları da ekleyeyim. Video atınca size de atarım zaten merak etmeyin :)

Hocam selamünaleyküm video ne oldu?:D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı