Assetto Corsa nasıl?

Drift derken virajı hemen alıveriyor, bende anca aynı hızla gidince kesinlikle yoldan çıkıyorum :D sonra hızımı düşürüp almaya çalışınca tüm botlar solluyor sil baştan tekrar solluyorsun viraj gelince döneceğim dekren tekrar geçiyorlar. Bunun neresi zevkli ya. Böyle oyun olmaz olsun dolandırıcı firma.
Bence sen beceremiyorsun. Direksiyon setiyle single da oynadığım zaman keyifli ve zorlayıcı yarışlar yaptığım oluyor. Hatta basitçe geçtiğim anlar bile oluyor.

Drift derken virajı hemen alıveriyor, bende anca aynı hızla gidince kesinlikle yoldan çıkıyorum :D sonra hızımı düşürüp almaya çalışınca tüm botlar solluyor sil baştan tekrar solluyorsun viraj gelince döneceğim dekren tekrar geçiyorlar. Bunun neresi zevkli ya. Böyle oyun olmaz olsun dolandırıcı firma.
Hocam siz o zaman Assetto Corsa Competizione'de kafayı yersiniz hiç bulaşmayın. Çok zevkli bir oyun bu arada herkese öneririm. GT ile ilgileniyorsanız tabi.

Hocam siz o zaman Assetto Corsa Competizione'de kafayı yersiniz hiç bulaşmayın. Çok zevkli bir oyun bu arada herkese öneririm. GT ile ilgileniyorsanız tabii.

Sırf şu modlar yüzünden çok seviliyor yoksa kimse yüzüne bakmaz bu oyunun, şirketin yerinde olsam modu yapanları işe alırdım, kendi çalışanlarımı kovardım. Bir tane adamakıllı fizik motoru yapabilen eleman çağırırdım kodlarını yazdırtır sonra da verirdim parasını.

Sırf şu modlar yüzünden çok seviliyor yoksa kimse yüzüne bakmaz bu oyunun, şirketin yerinde olsam modu yapanları işe alırdım, kendi çalışanlarımı kovardım. Bir tane adamakıllı fizik motoru yapabilen eleman çağırırdım kodlarını yazdırtır sonra da verirdim parasını.
Bence de modlar sayesinde seviliyor. Keşke mod desteği bu kadar çok olmasaydı da sizin gibi insanlar bile oyunu oynamaya kalkmasaydı. AC çıktığından beri oynuyorum; o günden beri ne NFS'den ne de Forza'dan keyif alabildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı