Çözüldü Assetto Corsa oyun açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

isa tota

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8gb 3200mhz
Ekran kartı
Rx 6600
Anakart
H610m
İşlemci
Intel i3 12100f
Bilgisayara Assetto Corsa yükledim kurdum ilk kez açmayı deniyorum ama açılmıyor.
(Assetto Corsa başlatıcı hatası )
(Öngörülemeyen bir olay Assetto Corsa Launcher'a neden oldu)

Yazılar çıkıyor hata olarak ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemedim nasıl yapacağım?
Steam kütüphanesinden oyuna sağ tıkla, özelliklere tıkla, sol taraftan yerel dosyalar ekranını seçip oyun bütünlüğünü doğrula seçeneğine tıkla. Oyununun dosyalarını kontrol edecek, bozuk dosyaları da yenileyecektir.

Çözüm
Steam kütüphanesinden oyuna sağ tıkla, özelliklere tıkla, sol taraftan yerel dosyalar ekranını seçip oyun bütünlüğünü doğrula seçeneğine tıkla. Oyununun dosyalarını kontrol edecek, bozuk dosyaları da yenileyecektir.

1 dosya doğrulanmadı yeniden yüklenecek diyor ne yapmam lazım?

1 dosya doğrulanmadı yeniden yüklenecek diyor ne yapmam lazım.

Bütünledikten sonra dedi bunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisi otomatik olarak indirir onu zaten. İndirilenler kısmından takip edebilirsin. İndirme işlemi bittikten sonra oyuna tekrardan girmeyi dene bakalım bir sorun olacak mı?

Tamam deneyeyim.

Kendisi otomatik olarak indirir onu zaten. İndirilenler kısmından takip edebilirsin. İndirme işlemi bittikten sonra oyuna tekrardan girmeyi dene bakalım bir sorun olacak mı?

Çok sağ olasın açıldı. Bir şey yok şimdilik teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba;

m2 ssd değişimi sonrası sıfırdan kurduğum asetta corsa açılmadı.(diğer tüm oyunlar sorunsuz çalışıyor) hata ekranının fotoğrafını ekliyorum. oyunu silip tekrar yükledim. steam üzerinden dosya eksik var mı diye tarama da yapıldı. sorunu bir türlü çözemedim. Yardımcı olur musunuz? (oyun D sürücüsünde kurulu)

excalibur g 770
intel i5 11. nesil
rtx 3050
16 gb ram
samsung evo 870 2 TB

Dosya Ekleri

• asetta corsa hata.jpg
    asetta corsa hata.jpg
    161,3 KB · Görüntüleme: 39

Yeni konular

Geri
Yukarı