Assetto Corsa trafik modu nasıl yapılır?

Yasar Furkan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi trafik modunu silip tekrardan kurmak istiyorum. Ama sadece trafik modunu silip kurmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

30-40 MB arası traffic yazan dosya vardı onu Assetto Corsa'nin dosyalarından silip tekrardan atman lazım modu silip tekrar kurmanızın nedeni nedir?
Oyuna girerken error alıyorum. Bir sürü şey denedim mapleri sildim yükledim farklı arabalar denedim falan ama sorun çözülmedi. Hem de bu bir anda oldu. Oyunu oynadım kapadım bir iki saat sonra tekrar girdiğimde hata vermeye başladı.

İndirdiğiniz dosyaları content Manager'in içine suruklediyseniz hata almanız normal bende alıyordum crash veya race cancelled hatalarını trafik modu dosyalarını Assetto Corsa'nin kurulu olduğu dosyanın içine atarak kurulum yapın düzelecektir.

İndirdiğiniz dosyaları content Manager'in içine suruklediyseniz hata almanız normal bende alıyordum crash veya race cancelled hatalarını trafik modu dosyalarını Assetto Corsa'nin kurulu olduğu dosyanın içine atarak kurulum yapın düzelecektir.
Bahsettiğiniz dosyayı bulamadım ama yardımcı olur musunuz?

Steam'den aldıysanız program dosyaları X86 Steam steamapps common dosyasının içinde olacak.

İndirdiğiniz trafik modu dosyalarını nereye atacağını Google veya YouTube'dan bakarsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı