Assetto Corsa ve Assetto Corsa Competizon farkı nedir?

Competizione ciddi simülasyon özelliklerine sahip ayrıca DLC'leri de pahalı. Daha yeni çıktı Unreal Engine ile geliştirildi ve sadece GT arabaları var. Normal Assetto Corsa ise biraz daha eski ve yol arabaları da mevcut. Tüm DLC'lerin dahil olduğu Ultimate versiyonunu öneririm gerçekten çok seçenek var ve eğlenceli. Sonbahar indirimini bekleyin en yakın indirimde 15 TL olmuştu şimdi yine düşecektir. Competizione de 66 TL olmuştu.

İkisinin de Online oynama özelliği var.competizione'da sadece GT araçları var. Diğerinde normal yol araçları da var hatta modlar sayesinde aklına gelebilecek çoğu araç oynanabiliyor.

Selam ben Online serverlara girip pistte milletle yarışa girdim. Ama ben o standart pistlerden hariç açık düğnya gibi Free roam yollar istiyorum. Dağlar bayırlar vs. bu tarz yerlere nereden katılabilirim? Mod mu yüklemek gerekiyor? Content olarak yok mu oyun içinde acaba?
Bir de bazıları şahin doğan toros kullanıyor onlarda mod mu?

Selam ben Online serverlara girip pistte milletle yarışa girdim. Ama ben o standart pistlerden hariç açık düğnya gibi Free roam yollar istiyorum. Dağlar bayırlar vs. bu tarz yerlere nereden katılabilirim? Mod mu yüklemek gerekiyor? Content olarak yok mu oyun içinde acaba?
Bir de bazıları şahin doğan toros kullanıyor onlarda mod mu?
Assetto Corsa'da modlarla oluyor onlar.

Geri
Yukarı