Çözüldü Assetto Corsa "vjoy failed to install" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HacıDayı

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Assetto Corsa'yı fare ile oynayabilmek için bir dosya indirmiştim ve kurarken böyle bir hata aldım. YouTube'dan çözümüne baktım fakat bütün videolar İngilizce ve ben İngilizce bilmiyorum. Windows 11 kullanıyorum. Yardımcı olur musunuz? Bu arada oyunum orijinal (bir alakası var mı bilmiyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm oyunun kendisinden yaptım dosyaya gerek duymadım yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Konu kapatılsın lütfen.
Arkadaşlar merhaba. Assetto Corsa'yı fare ile oynayabilmek için bir dosya indirmiştim ve kurarken böyle bir hata aldım. YouTube'dan çözümüne baktım fakat bütün videolar İngilizce ve ben İngilizce bilmiyorum. Windows 11 kullanıyorum. Yardımcı olur musunuz? Bu arada oyunum orijinal (bir alakası var mı bilmiyorum).

Hocam asettoyu fare ile oynamak için dosya mı indirdiniz? Content manager mi ?

Release v2.2.1.1 · njz3/vJoy Buradan güncel sürümü yükleyin hocam
Virtual joystick indiriyor arkadaş fareyi kumanda olarak algılatacak.

Hocam asettoyu fare ile oynamak için dosya mı indirdiniz? Content manager mi ?
O var da oyun hakkında çok fazla bir bilgim olmadığından bir Youtube videosu izlemiştim orda onu da indirtmişti. Fare ile oynamak için farklı bir dosya verdi indirdim içinde vjoy.exe, setupLockCursor, Free Pıe ve Script dosyaları var. Bu dosyaların içinde virüs benzeri bir şey olabilir mi?

Release v2.2.1.1 · njz3/vJoy Buradan güncel sürümü yükleyin hocam
Ben oradaki linklerden en yukarıdakini mi indireceğim yoksa hepsini mi?

O var da oyun hakkında çok fazla bir bilgim olmadığından bir YouTube videosu izlemiştim orada onu da indirtmişti. Fare ile oynamak için farklı bir dosya verdi indirdim içinde vjoy.exe, setuplockcursor, Free Pie ve script dosyaları var. Bu dosyaların içinde virüs benzeri bir şey olabilir mi?

1687513936229.png

Sadece gözükenleri indirip bir dosya içerisine atın.

Release v2.2.1.1 · njz3/vJoy buradan güncel sürümü yükleyin hocam.

O var da oyun hakkında çok fazla bir bilgim olmadığından bir YouTube videosu izlemiştim orada onu da indirtmişti. Fare ile oynamak için farklı bir dosya verdi indirdim içinde vjoy.exe, setuplockcursor, Free Pie ve script dosyaları var. Bu dosyaların içinde virüs benzeri bir şey olabilir mi?

Anladım bende sadece content Manager varken fare ile oynayabiliyordum o yüzden sormuştum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm oyunun kendisinden yaptım dosyaya gerek duymadım yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Konu kapatılsın lütfen.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı