Assetto Corsa yarışa girmiyor

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, oyunu alalı bayağı oldu ama çok fazla oynamadım. Sebebi ise sadece birkaç araba ve pisti seçince yarışa giriyor. Farklı araçlar veya pistleri seçince girmiyor. Yükleme ekranından sonra tekrar menüye atıyor.

Bu sorun için birkaç çözüm videosu izledim ama çözülmedi. GeForce NOW ile oynadığım için dosyalara da müdahale edemiyorum. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen bu oyundan kaynaklı çözülemeyen bir sorun sanırım. Oyunu ben de 1,5 sene önce alıp açtığımda aynı sorunu yaşamıştım. Start Engine yaptıktan sonra bekletiyor sonra geri aynı menüye atıyordu. Her yolu denediysem de çözümü bulamayıp oyunu iade etmiştim.

Ayarlarda "force 32bit" gibi bir seçenek vardı, onu işaretlemeyi deneyin, işaretliyse kaldırıp deneyin. Olmazsa başka bir önerim yok maalesef.

Ayarlarda "force 32bit" gibi bir seçenek vardı, onu işaretlemeyi deneyin, işaretliyse kaldırıp deneyin. Olmazsa başka bir önerim yok maalesef.
Onu yapmıştım ama olmadı.
Muhtemelen bu oyundan kaynaklı çözülemeyen bir sorun sanırım. Oyunu ben de 1,5 sene önce alıp açtığımda aynı sorunu yaşamıştım. Start Engine yaptıktan sonra bekletiyor sonra geri aynı menüye atıyordu. Her yolu denediysem de çözümü bulamayıp oyunu iade etmiştim.
Sanırım öyle. 2 saatten fazla oynadığım için iade edemiyorum maalesef😕

Sanırım öyle. 2 saatten fazla oynadığım için iade edemiyorum maalesef😕
Bu konuda bahsettiğim şekilde, destek ile iletişime geçerek iade etmeyi deneyebilirsiniz. Belki şansınız yaver gider. 🙂

Geri
Yukarı