Assetto Corsa'da araç çok kayıyor

Evet yeni başladım asetto biraz zor geldi bana özellikle dpc modları baya zor oynanıyor tabi araca göre değişiyormuş çoğu kişi öyle diyor ama şunu söylemem gerek forza serisi de iyi
Bence 2side iyi birisi arcade birisi simülasyon. Gamer modunda dene dönüşlerde fren kullan. İlk oynadığın zamanlar Gamer modunda nerede fren yapacağın falan yazar alışırsın.

Mod konusunda Drift için Wdt , 1:1 simulation yada ilk başlayanlar için tando buddies.

Bence 2side iyi birisi arcade birisi simülasyon. Gamer modunda dene dönüşlerde fren kullan. İlk oynadığın zamanlar Gamer modunda nerede fren yapacağın falan yazar alışırsın.

Mod konusunda Drift için Wdt , 1:1 simulation yada ilk başlayanlar için tando buddies.
Gamer'daki frenleme yerleriyle Sim'dekiler fark ediyor. Sim'de başlasın alışa alışa gelişir zaten normal. Assetto'ya ilk başladığında çoğu kişi tam bilmiyordu.

Bence 2side iyi birisi arcade birisi simülasyon. Gamer modunda dene dönüşlerde fren kullan. İlk oynadığın zamanlar gamer modunda nerede fren yapacağın falan yazar alışırsın.

Mod konusunda drift için wdt, 1:1 simulation ya da ilk başlayanlar için tando buddies.

Biraz zaman gecmiste ben gamer moda almayi bulamadim hocam tam olarak nerede.

Yeni konular

Geri
Yukarı