Assetto Corsa'da gökyüzü siyah görünüyor

ghostrtr

Hectopat
İyi forumlar.
Arkadaşlar AC'de gökyüzü siyah nasıl düzelteceğimi bilmiyorum, oyunu silip yükledim hala aynı.
Haritanın her yeri bu şekilde değil.

1614178779719.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1614179615177.png

CM kullanılıyorsa bu ayar kapatılıp denenmeli oyun hava şartı ve saati değiştirilip denenmeli,
Sadece bulunduğunuz haritada oluyorsa o harita Kunos tarafından yayınlanmadı bu yüzden olması olası.

Eki Görüntüle 894338
CM kullanılıyorsa bu ayar kapatılıp denenmeli oyun hava şartı ve saati değiştirilip denenmeli,
Sadece bulunduğunuz haritada oluyorsa o harita Kunos tarafından yayınlanmadı bu yüzden olması olası.
Evet harita kaynaklı bencede çünkü oyunun haritalarında bir sıkıntı yok.
CM sürümünü önceki konunuzda anlattığım sürüme geçirdiniz mi ?
Evet.
1614179840926.png

Hocam ek olarak oyun açıldığına parlama oluyor güneşli havalarda beyaz arabalar tamamen parlıyor onu nasıl güzeltebilirim ?

Evet harita kaynaklı bencede çünkü oyunun haritalarında bir sıkıntı yok.
O halde sorunun kaynağı modellemeyi yaparken aracın şuan ki konumunda gökyüzünde sorun çıkmış başka haritalarda sorun bulunmadığına göre iyi oyunlar.
Assetto Corsa Screenshot 2021.02.24 - 18.21.04.11.png

Bende bunu bırakayım yakında bomba bir rehber ile karşınızda olacağım. :neşeli:
Hocam ek olarak oyun açıldığına parlama oluyor güneşli havalarda beyaz arabalar tamamen parlıyor onu nasıl güzeltebilirim ?
Hocam mod içerikli araçlarda bu sorun oluşuyor değil mi ?
Onun çözümü pek yok gibi kaliteli modlamadan geçiyor.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 894338
Sadece bulunduğunuz haritada oluyorsa o harita kunos tarafından yayınlanmadı bu yüzden olması olası.

Hocam Allah razı olsun çok teşekkürler işe yaradı. Bunun yüzünden 1 yıldır oyun oynamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı