Assetto Corsa'da sürüşüm nasıl?

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Önerileriniz üzerine fare ile kontrole geçtim. Bu 8. viraj çok eğlenceliymiş onu fark ettim :D

Sesi almamış kusura bakmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürüş destekleri açık mı oynuyorsunuz? Oversteer olan birkaç yer var fakat kontra bile vermeden toparlamışsınız gibi duruyor. Ayrıca understeer kalmamanız ve aracın hiç kaymaması da dikkatimi çekti. Ya çok uzun süredir çok iyi şekilde oynuyorsunuz ya da dediğim gibi destekler açık. Eğer destekler açık değilse cidden iyi sürüyorsunuz.

Sürüş destekleri açık mı oynuyorsunuz? Oversteer olan birkaç yer var fakat kontra bile vermeden toparlamışsınız gibi duruyor. Ayrıca understeer kalmamanız ve aracın hiç kaymaması da dikkatimi çekti. Ya çok uzun süredir çok iyi şekilde oynuyorsunuz ya da dediğim gibi destekler açık. Eğer destekler açık değilse cidden iyi sürüyorsunuz.
Hocam traction control açık. Diğerlerini bilmiyorum. Pek iyi sürdüğüm söylenemez ben de fare ile ne kadar olursa o kadar kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Edit: Hocam steering assist en düşük seviyede.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı