Assetto Corsa'da sürüşüm nasıl?

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Kendimi geliştirmeye devam ediyorum. McLaren'i geçtiğim an bana güzel geldi sizinle paylaşmak istedim önerilerinize açığım. (Son virajda geç frenlemenin cezasını çektim :D)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba. Kendimi geliştirmeye devam ediyorum. McLaren'i geçtiğim an bana güzel geldi sizinle paylaşmak istedim önerilerinize açığım. (son virajda geç frenlemenin cezasını çektim :D)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok güzel sürmüşsün başarılarının devamını dilerim.

Merhabalar. Kendimi geliştirmeye devam ediyorum. McLaren'i geçtiğim an bana güzel geldi sizinle paylaşmak istedim önerilerinize açığım. (Son virajda geç frenlemenin cezasını çektim :D)

grafikleri nasıl böyle yaptın oyun assetto mu degil mi anlayamadım :D ilk virajdada fren tam ayarlayamamşısın ama olur tabiki böyle şeyler kaç saatin var? istersen ekle istersen yarışırız :D

İlk frendeki yalpalama normal midir? Bir de biraz daha çizgiye dikkat etmelisin.

Hocam geç frenledim biraz tekerleri kitledim bir anlığına o yüzden kaydı biraz araç.

Grafikleri nasıl böyle yaptın oyun assetto mu degil mi anlayamadım :D ilk virajdada fren tam ayarlayamamşısın ama olur tabii ki böyle şeyler kaç saatin var? İstersen ekle istersen yarışırız :D

Hocam sistemim kötü o yüzden stabil performans için düşürdüm ayarları. Hocam oyunu indirimde tüm DLC'leri ile beraber 15 TL'ye almıştım. Aldığım zaman pek oynamadım. Son 2 haftadır düzenli şekilde oynuyorum 45 saatim var.

Hocam geç frenledim biraz tekerleri kitledim bir anlığına o yüzden kaydı biraz araç.

Hocam sistemim kötü o yüzden stabil performans için düşürdüm ayarları. Hocam oyunu indirimde tüm DLC'leri ile beraber 15 TL'ye almıştım. Aldığım zaman pek oynamadım. Son 2 haftadır düzenli şekilde oynuyorum 45 saatim var.
benim de 400 satim falan olması lazım çok güzel oyun alışırsanız modlar falan cok daha iyi yapıyor grafik modları da var da keyfii modlarda var ek bıraktım geçen film izliyodum otobanada yarışırken :d
1702733476625.jpeg

benim de 400 satim falan olması lazım çok güzel oyun alışırsanız modlar falan cok daha iyi yapıyor grafik modları da var da keyfii modlarda var ek bıraktım geçen film izliyodum otobanada yarışırken :d Eki Görüntüle 2054694
Hahahahaha. Baya iyimiş hocam. Sistemim iyi olursa ben de çok istiyorum bu tarz modları.

Geri
Yukarı