Astra 2023 1.5 dizel bilgisi nerede var?

efan27

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
🖥️ PC: i5-9300H | GTX 1650 | 8 GB RAM | IPS 90 hZ | 128 GB SSD + 1 TB HDD | Windows 11 HOME ! ACER NİTRO 5
Sahibinden de gezerken bayi de olmayan veya bilgisi verilmeyen 2023 astra 1.5 modelini gördüm. Bayi de verilmemiştir belki diyerek Opel'in sitesinde bakayım dedim ama orada da yok yine fikir üreterek 2023 çıkışlımı diye yazmış olduklarını da düşündüm fakat öyle de değil. Bunun sebebi nedir acaba 2023 1.5 dizel için ne site de ne bayi de bilgi var.

1.5 BlueHDI işte klasik Peugeot motoru. 130 HP, 300 NM tork değeri sunuyor. Opel, Peugeot grubuna bağlı zaten.
Motordan ziyade hocam sitesinden olmadığı için 2022 yılından sonra bırakıldımı diye sormak istedim daha doğrusu

Bu motor 22-23 Peugeot araçlarında kullanılıyor hala. Opel tarafında 23-24 modeller araçları arasında sadece Grandland modelinde bu motoru gördüm, diğer modellerde bu motor ülkemizde yok, artık kullanmaktan belki de vazgeçmişler.

Bu motor 22-23 Peugeot araçlarında kullanılıyor hala. Opel tarafında 23-24 modeller araçları arasında sadece Grandland modelinde bu motoru gördüm, diğer modellerde bu motor ülkemizde yok, artık kullanmaktan belki de vazgeçmişler.
Anladım hocam site de bu motor seçenekli sıfır satış fiyatı olmayınca merak ettim. Yarın bir opel bayisine de gideyim. Hafta sonunu nasıl geçireceğim sorunu da kalkar bayileri gezerek :)

Yeni konular

Geri
Yukarı