Astral seyahat yapamıyorum

Astral seyahate 1 gecede mi çıkacaksın? Yıllarını veren var bu işe adamlar hayatlarını harcıyorlar bu işlere. Bir ara çok araştırmıştım ilk Lucid rüyadan başlanıyor, geliştikten sonra Astral seyahat (Ruhun bedenden ayrılması) olayı oluyor yalnız öyle filmlerdeki gibi değil o da. Usulü var yine yatıyorsun normal şekilde oluyor bir şeyler tam bilmiyorum. Tehlikelidir. Kalp krizinden ölen 500 kişi ölen var okumuştum bundan 5 sene önce gazetede. Lucid rüya için alnına para koyacaksın uyurken düşürmemeye çalışacaksın bu şekilde bilincin açık uyuyorsun.

Rüyanın rüya olduğunu anlıyorsun. Normal yoldan uyuyup bunu anlasan rüya biter fakat bu şekilde bitmiyor istediğini yapıyorsun. Kendi dünyan senin kuralların. Yalnız kalp ritmi bozulabilir tehlikelidir.
Buna alışıp su içer gibi kolay yapma derecesine geldiğinde astral seyahate çalışacaksın (y)

Açıklasana biraz hep merak etmişimdir böyle şeyleri bana saçma gelsede.😀😀 İster istemez merak uyandırıyor.
Onun yerine rüya kontrolü ile uğraş diyeceğim ama bağımlılık yapıyor tavsiye etmem. Kurtulmam baya zaman aldı günümün %80'ini falan uyuyarak geçiriyordum.

Hâlâ böyle şeylere inanıyor musunuz? Komik.
Sadece denemek istedim, ne zararı var sana?
Astral seyahate 1 gecede mi çıkacaksın? Yıllarını veren var bu işe adamlar hayatlarını harcıyorlar bu işlere. Bir ara çok araştırmıştım ilk Lucid rüyadan başlanıyor, geliştikten sonra Astral seyahat (Ruhun bedenden ayrılması) olayı oluyor yalnız öyle filmlerdeki gibi değil o da. Usulü var yine yatıyorsun normal şekilde oluyor bir şeyler tam bilmiyorum. Tehlikelidir. Kalp krizinden ölen 500 kişi ölen var okumuştum bundan 5 sene önce gazetede. Lucid rüya için alnına para koyacaksın uyurken düşürmemeye çalışacaksın bu şekilde bilincin açık uyuyorsun.

Rüyanın rüya olduğunu anlıyorsun. Normal yoldan uyuyup bunu anlasan rüya biter fakat bu şekilde bitmiyor istediğini yapıyorsun. Kendi dünyan senin kuralların. Yalnız kalp ritmi bozulabilir tehlikelidir.
Buna alışıp su içer gibi kolay yapma derecesine geldiğinde astral seyahate çalışacaksın (y)
Dediklerine katılıyorum, ben de 1 gecede olacağına inanmıyorum.
Size bir tane 80+ sertifikalı Everest PSU aldık mı tamamdır. İstediğiniz yere uçarsınız.

:)
Dediğim gibi gerçek değil.
Hâlâ böyle şeylere inanıyor musunuz? Komik.
Hepiniz 5-6 yaşındayken, bir binadan atladığınızı ve sonra uyandığınızda kalbinizin yerinizden çıkacak gibi attığınızı yaşadınız, değil mi? İşte o da istek dışı Astral seyahat oluyor.

Son düzenleme:
Lucid dediğin şey hayal kurmak. Bazı şarlatanlar bunu size gizemli, mistik bir şey gibi pazarlıyor. Neymiş, istediğini yapıyorsun uykunda. Bunun için uykunda uyanmana gerek yok ki. Ben her zaman Lucid yapabiliyorum. Çok kolay bak. Gözünü kapat, hayal kur. Bu kadar. Rahat bir yatak, iyi bir müzik listesi ile destan bile yazarım nedir yani. :)

Geri
Yukarı