Astralzen Para çekmeye çalışıyor

oluroluryeriz

Centipat
Daha fazla  
Birkaç hafta önce Astralzen isimli siteden 1 TL karşılığında kart bilgilerimi girip doğum haritama baktırdım. Üstünden birkaç hafta geçtikten sonra "Papara kart" uygulamamdan Astralzen 52 TL çekmek istiyor diye bildirim geldi.
Gün içerisinde sürekli bu bildirim geliyor ve diğer günlerde bu parayı çekmeye çalışıyorlar.
Ücret çekileceği yazmıyordu.
Zaten siteyi kullanmadım. Anlaşma falan yapmadım.
Aboneliğimi iptal et kısmına girdim ve abonelik gözüküyordu ama ona rağmen aboneliğiniz iptal yazıyordu ve yine de aboneliğimi iptal et tuşuna bastım. İptal edildiğini söylediler. Fakat iptal ettikten sonra yine para çekilmeye çalışıldı.
Ben de Astralzene şikayetim hakkında mesaj gönderdim.
Papara'yı arasam bu sorunu düzeltir mi? Tekrar baktım abonelik bulunamadı diyor.
IMG_20220404_041025.jpg

IMG_20220404_041006.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki paranın o site tarafından çekildiğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? O bildirimde '' Astralzen 52 TL çekmek istiyor'' diye bir şey yazmıyor.

Peki paranın o site tarafından çekildiğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? O bildirimde " astralzen 52 TL çekmek istiyor" diye bir şey yazmıyor.

Papara uygulamasına girince Astralzen'den çekilmeye çalışıldığı yazıyor.
Bildirimde Google işlemin gerçekleştirilememiştir yazıyor. Google Play abonelik kısmına baktamamm.

Google aboneliklerimde gözükmüyor çünkü üyeliğimi de iptal etmiştim hala çekilmeye çalışılıyor. Diğer türlü de gözükmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı