Çözüldü Astroneer açılmama sorunu ve 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fozight

Hectopat
İlk öncelikle oyna dediğimde bir şey gelmiyor. Ben bunun .exe sini bulup açtığımda ise 0xc000007b hatası alıyorum. Zaten eskiden de 0xc000007b hatası alıyordum fakat son 1 2 hafta da oyunla alakalı hata ya da başka bir şey gelmediğini görüyorum. Procces Monitoru denedim fakat bir sonuç elde edemedim. Recep reisin videosunu defalarca izlesem ve yapsam da bir sonuç alamadım. Lütfen yardım edin. Bu arada Windows 10 kullanırken bir sorun yoktu ama PC'im Windows 10'da kastığı için tekrar Windows 7'ye almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oldu. Çok teşekkür ederim. Bana da burada bir sürü şey öğrettiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum.B en System32'de X3DAudio.dll arattığım'da karşıma 3 tane dll çıktı. Galiba zamanında internetten bulduğum dll'leri yüklemişim. Sayenizde bir sürü şey öğrendim. Zaman ayırıp yazdığınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı