Astroneer Oyuna Ya da Save'e Girememe Sorunu

eryilmazberk

Centipat
Technopat'ta herkese merhaba. Aynı oyunla alakalı 1-2 başlık daha vardı ama onlarda çözüm göremedim. Astroneer'ı açtığımda herhangi bir save girmeye çalıştığımda oyun yüklenmeye başlıyor ve bir süre sonra tamamen bilgisayar kitleniyor. Kitlenme olayı oldugu için de Process Monitor uygulamasını kullanamıyorum hata verirken. Sizce ne yapmalıyım. Bu arada bu hata başlarda biraz ilerledigim savelerde olmaya başlamıştı ama şimdi oyunu açarken olmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'ta herkese merhaba. Aynı oyunla alakalı 1-2 başlık daha vardı ama onlarda çözüm göremedim. Astroneer'ı açtığımda herhangi bir save girmeye çalıştığımda oyun yüklenmeye başlıyor ve bir süre sonra tamamen bilgisayar kitleniyor. Kitlenme olayı oldugu için de Process Monitor uygulamasını kullanamıyorum hata verirken. Sizce ne yapmalıyım. Bu arada bu hata başlarda biraz ilerledigim savelerde olmaya başlamıştı ama şimdi oyunu açarken olmaya başladı.

Oldukça uzun saatler geçirdiğim bir kayıtlı oyunum var ve benzer bir durum hiç başıma gelmedi. Steam üzerinden oyunun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı