Elektronik ASUS (2022) ROG Zephyrus G15 R7 6800HS + RTX 3060 512/16 GB - 27.998 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar selam bende bu modelini almayı düşünüyorum kullananlar bilgi verebilir mi rica etsem ısınma sorunu vs var mı ?
Strix, Zephyrus ve Flow modellerinde ısınma adına bir şey yaşamazsınız.

Bir slotun lehimli olması ileride yükseltme yapılmak istenirse sıkıntı çıkartacaktır. Bunun dışında soğutması, 120W GPU'su, batarya performansı ile çok güzel cihaz.
Batarya performansı Nvidia GPU'yu kapatarak arşa çıkıyor. Verimlilik konusunda böyle başarılı bir işlemci yazılımından batarya için ayarlandığında video izlerkem 3/5W gibi değerler görüyor. Bu cihaz ultrabook katili olarak tasarlanmış olup oyun konusunda da soğutma konusunda da hiç üzmeyecek bir cihaz.
Bu yüzden pahalı olup depolama ve RAM miktarı fiyatına göre zayıf. Zephyrus ve Zephyrus Duo benim fikrimce laptop tanımına gerçekten uyan cihazlar.
Hocam merhaba, 8 gb ram'in yanına 32 takarsak nasıl olur?

Şöyle bir video izlemiştim konu ile alakalı ; Upgrading RAM

Yorumunuzu merak ediyorum, teşekkürler

O halde harika. Hem küçük, hem tasarım açısından harika. Attığım cihazın içindeki 3050 kaç W hocam masaüstü ekran kartlarının hangisine denk olur performansı bir bilginiz var mı bu konuda :)
Standart olarak 60W olan ama dynamic boost ile 75W değerine ulaşabilen bir RTX 3050 bulunuyor, masaüstü karşılığı ise GTX 1650 Super veya GTX 1060 6 GB.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı