Elektronik ASUS (2022) ROG Zephyrus G15 R7 6800HS + RTX 3060 512/16 GB - 27.998 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir slotun lehimli olması ileride yükseltme yapılmak istenirse sıkıntı çıkartacaktır. Bunun dışında soğutması, 120W GPU'su, batarya performansı ile çok güzel cihaz.
Batarya performansı NVIDIA GPU'yu kapatarak arşa çıkıyor. Verimlilik konusunda böyle başarılı bir işlemci yazılımından batarya için ayarlandığında video izlerkem 3/5W gibi değerler görüyor. Bu cihaz Ultrabook katili olarak tasarlanmış olup oyun konusunda da soğutma konusunda da hiç üzmeyecek bir cihaz.
Bu yüzden pahalı olup depolama ve RAM miktarı fiyatına göre zayıf. Zephyrus ve Zephyrus Duo benim fikrimce laptop tanımına gerçekten uyan cihazlar.

Katılıyorum. G14 ile ekran kartını kapatınca youtube/sosyal medya gezintisi/dizi izleme işlerinde 10-12 saat alıyorum. Sonra akşam eve gidip şarja takıp oturup God of War oynuyorum mis gibi. 1, 6kg ve 14 inç olduğu içinde kuş gibi hafif ve çok kompakt. G15 ise biraz daha büyük ama çok daha güçlü.

ben bunun 1 tb olanını sipariş verdim 29.400 TL idi az önce ama şuan güncellemişler 29.700 olarak.

ASUS Rog Zephyrus G15 Ga503rm-hq123

bu cihazı oyun dışında ofis ve batarya gerektiren mobil durumlar için de düşünmek lazım. o şekilde düşündüğünüzde mux switch özelliği mevcut içeriğindeki radeon 680M onboard gpu bile çoğu rekabetçi oyunda çok iyi performans veriyor. mobil kullanımlarda bu avantaj iyi olacaktır. bu fiyatlarda QHD ekran kolay bulunmuyor bunda o da mevcut. yeni nesil 2022 model bir cihaz ve buna bağlı olarak 6. nesil AMD işlemci ve 4800MHZ ddr5 ram barındırıyor. 8GB anakart üzerinde fixed olarak mevcut. diğer 8GB ram'i çıkarıp 32 takarak 40GB ulaşıyorsunuz.

ben bunun 1 tb olanını sipariş verdim 29.400 TL idi az önce ama şuan güncellemişler 29.700 olarak.

ASUS Rog Zephyrus G15 Ga503rm-hq123

bu cihazı oyun dışında ofis ve batarya gerektiren mobil durumlar için de düşünmek lazım. o şekilde düşündüğünüzde mux switch özelliği mevcut içeriğindeki radeon 680M onboard gpu bile çoğu rekabetçi oyunda çok iyi performans veriyor. mobil kullanımlarda bu avantaj iyi olacaktır. bu fiyatlarda QHD ekran kolay bulunmuyor bunda o da mevcut. yeni nesil 2022 model bir cihaz ve buna bağlı olarak 6. nesil AMD işlemci ve 4800MHZ ddr5 ram barındırıyor. 8GB anakart üzerinde fixed olarak mevcut. diğer 8GB ram'i çıkarıp 32 takarak 40GB ulaşıyorsunuz.
Hayırlı olsun hocam pişman olmazsınız muazzam cihaz hatta tek seçenek denilebilir bazı amaçlar için.

Ben de dün 512 GB olanı sipariş ettim. 1TB modeli görmemiştim iptal edip onu mu alsam kararsız kaldım.

Ben de dün 512 GB olanı sipariş ettim. 1TB modeli görmemiştim iptal edip onu mu alsam kararsız kaldım.
Ben de 512 GB olanı aldım, bence artı 512 GB için 1700 TL fazla vermeye gerek yok, aynı fiyata 1 TB alıp ikinci slota takabilirsiniz, ben gelecek aylarda 2 TB almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar selam bende bu modelini almayı düşünüyorum kullananlar bilgi verebilir mi rica etsem ısınma sorunu vs var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı