ASUS 23, 6" VG24VQ video ve oyunda yırtılmalar

SqueSs

Picopat
Arkadaşlar herkese merhaba. Dün monitör aldım başlıkta belirttim aşağıya linkini de bırakırım fakat henüz ekran kartı alamadım malum piyasa belli eski bir ekran kartı kullanıyorum. Aşırı derece de yırtılma söz konusu sorun acaba eski ekran kartı kullanmamdan dolayı olabilir mi?

Ekran kartı modeli: GT 440.

Monitör: ASUS 23,6" VG24VQ TUF GAMING 1Ms 144Hz HDMI DP FreeSync Curved Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Arkadaşlar herkese merhaba. Dün monitör aldım başlıkta belirttim aşağıya linkini de bırakırım fakat henüz ekran kartı alamadım malum piyasa belli eski bir ekran kartı kullanıyorum. Aşırı derece de yırtılma söz konusu sorun acaba eski ekran kartı kullanmamdan dolayı olabilir mi?

Ekran kartı modeli: GT 440.

Monitör: ASUS 23,6" VG24VQ TUF GAMING 1Ms 144Hz HDMI DP FreeSync Curved Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Dediğin monitör de FreeSync var fps düşük değilse yırtılma olmaması gerekiyor ama büyük ihtimal ondan kaynaklanıyor. yeni bir ekran kartına geçtiğinde olmayacağını görebilirsin

Dediğin monitör de FreeSync var FPS düşük değilse yırtılma olmaması gerekiyor ama büyük ihtimal ondan kaynaklanıyor. Yeni bir ekran kartına geçtiğinde olmayacağını görebilirsin.

Hocam sıkıntı şu piyasa normalleşmeden ekran kartı almayı düşünmüyorum ama iade süreci bitmeden öğrenmem gerekiyor monitörde mi acaba sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı