ASUS 23,6" VG24vqr'de HDR var mı?

erenturhanet

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu işlerden anlamadığım için soruyorum. Başlıkta belirttiğim monitörü almayı düşünüyorum. PS5'de kullanacağım ama bu monitörde HDR var mı acaba?

3000 falan ama vatan mediamarkt gibi bir yerden alıcam ona göre öneride bulunursanız iyi olur
O monitöre kesinlikle 3000 TL verilmez. Vatan ve Mediamarkt da fiyatları şişirip satıyor o sitelerde uygun bir monitör bulmanız imkansız. LG 24GN650-B UltraGear 23.8" 1 MS 144 Hz HDR10 FreeSync Full HD IPS Pivot LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri bundan alın stokta 2 ürün kalmış kaçırmayın derim. Ben dahil onbinlerce kişi bu monitörü kullanıyor ve öneriyor. Bu fiyat bandında daha iyisi yok.

O monitöre kesinlikle 3000 TL verilmez. Vatan ve Mediamarkt da fiyatları şişirip satıyor o sitelerde uygun bir monitör bulmanız imkansız. LG 24GN650-B UltraGear 23.8" 1 MS 144 Hz HDR10 FreeSync Full HD IPS Pivot LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri bundan alın stokta 2 ürün kalmış kaçırmayın derim. Ben dahil onbinlerce kişi bu monitörü kullanıyor ve öneriyor. Bu fiyat bandında daha iyisi yok.
Hocam bana mala anlatır gibi söyler misin direk senin önerdiğinde ve benim sorduğum monitörde hdr var mı

Geri
Yukarı