ASUS 23.6" VN247H Ölü Piksel ve İade Süreci

Rommel

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Ali Bey ve Recep Bey 7 ay önce ASUS 23.6 VN247H monitör aldım vatandan. 1 tane ölü piksel fark ettim. Tabi ki hemen servise götürdüm 1 ölü piksel olması normalmiş ve monitörü değiştirmediler. Ama şuan o bir piksel ekranın ortasından başlıyor üst cercevede son buluyor. Düz bir çizgi olarak oyun oynarken bugün cıktı ve koyu renklerde ve oyun oynarken cok rahatsız ediyor.

Asus servise vercem garantisi var ürünün peki bunu değiştircekler mi ? Ben bu şekilde kesinlikle kullanmak istemiyorum. Zaten bu cizikden bile kıl kapan titiz kullanıcıyım bu tarz aletlerde. Daha önce servisle baya tartıştım memnuniyetim sıfır artık Asus'a 5000 TL sistem topladım tüm parcalarım Asus. Bu konuda beni bilgilendirir misiniz? Sanırım değiştircekler mi sizce?

İyi Çalışmalar

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS servisi ile ilgili görüşlerin olumsuz mu ? Yardımcı olmuyorlar mı ?
Bende kuracağım bilgisayar için öncelikli olarak hep ASUS bakıyorum , 3 yıl garanti ve Çizgi Elektronik güvencesinde olduğu için.
Ama tecrübelerde çok önemli benim için.Kötü bir deneyimin olmuş sanırım.
@Rommel , @7john

Merak eden arkadaşlar için bilgi vermek amaclı yazmamda yarar var.Asus mönitörümü 1 günde led panelimi değiştirdi ve şuanda hiç bir sorunu kalmadı.

Bende hiç çıkmadı. MaşaAllah.
Ama ölü pikseller ile ilgili bir kabul kriterleri var. Her ölü pikseli kabul etmiyorlarmış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı