Asus VN247H Ölü Piksel

Bempty

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
04.06.2016 tarihinde Vatan Bilgisayar Gaziosmanpaşa şubesinden Asus VN274H Model monitör aldım ve eve geldiğimde baktım ki ekranda 2 adet ölü piksel var.
Vatan 5 adet ölü piksel olmadan almıyormuş sanırım ben geri iade etmek istiyorum nasıl iade edebilirim?

Vatan bilgisayar çalışanı olarak söylüyorum. Vatan bilgisayarda satılan monitörler aynı gün test edilir ve herhangi bir ölü piksel yada sıkıntı var ise direk değişim yapılır bu normalde 30 gün için geçerli fakat vatan bilgisayar mağazadan çıkan ürünleri kabul etmiyor. Vatanla muhattabı kes direk Asus ile görüşürsen yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Vatan bilgisayar çalışanı olarak söylüyorum. Vatan bilgisayarda satılan monitörler aynı gün test edilir ve herhangi bir ölü piksel yada sıkıntı var ise direk değişim yapılır bu normalde 30 gün için geçerli fakat vatan bilgisayar mağazadan çıkan ürünleri kabul etmiyor. Vatanla muhattabı kes direk Asus ile görüşürsen yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

ASUS VS247HR Modelini Üsküdar şube den aldım tahminen 19 20 yaşlarında bir personel ilgilendi test edelim dedim kardeşim ürünü ederiz dedi bir kaç müşteriyle de uğraşınca kendisi karambole geldik test edemedim evim yakın dedim kendi kendime nasıl olsa gelirim dedim 1 adet ölü piksel çıktı ertesi gün geliyorum dedim tabi sinirliyim sert çıktım biraz (olmaması gerek aslında) akşam gittim yeni ürünü açtılar buyurun dilediğiniz testi yapın beyefendi dediler testlerimi yaptım aldım ürünü.

04.06.2016 tarihinde Vatan Bilgisayar Gaziosmanpaşa şubesinden Asus VN274H Model monitör aldım ve eve geldiğimde baktım ki ekranda 2 adet ölü piksel var.
Vatan 5 adet ölü piksel olmadan almıyormuş sanırım ben geri iade etmek istiyorum nasıl iade edebilirim?

5 adet den az olunca ürün sıkıntısız mı oluyormuş vallahi kardeşim bilemiyorum da seni bana o şekilde saçma bir cevap verecekler sinirlerime hakim olamazdım buna çok eminim.

PG248Q serisini bende Vatandan aldım asus elemanı şuan burada yok test edemiyoruz dediler tamam dedim bende sorun yok hatta g sync özelliği için istemiştim ölü piksel olayından haberim yoktu bugün fark ettim 1 adet ölü piksel var yarın gideceğim bakalım sizin yorum iyi oldu ekranın tam ortasında kırmızı nokta neden görmek zorunda olayım ki ben gerçekten kusurlu mal satıp sonrada tüketici haksız gibi davranılan saçma sapan firmalar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı