Asus 23.6" Vn247H veya Aoc 23.6" E2461Fwh ?

Emircan16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Öncelikle selamun aleyküm. Arkadaşlar tüplü monitörüm patladığı için yeni monitörler araştırmaya başladım. İki monitör arasında bayağı tereddütte kaldım. Hangisini alsam? Hangisi bana daha iyi olur? İlk baktığım monitör Asus Vn247H ancak biraz daha baktıktan sonra Aoc E2461Fwh model numaralı monitörü gördüm. Gönlüm ikisinede de kaldı. Sizin tavsiyeleriniz nedir? Son cevaplara göre yakın zamanda almaya niyetliyim.

Asus 23.6" Vn247H Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Aoc 23.6" E2461Fwh Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Bu arada bütçem en fazla 500 TL. Başka monitör önerecek olursanız lütfen bunu dikkâte alın. Birde başka bir forumda Aoc E2451Fwh monitörün Asus Vn247H'tan daha iyi olduğu söylenmiş. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI yerine DVI kullanırsan daha iyi bişey alabilirsin. DVI aynı görüntü kalitesini verir ama daha ucuzdur. Ben Asus derim ama sen bilirsin.

Öncelikle selamun aleyküm. Arkadaşlar tüplü monitörüm patladığı için yeni monitörler araştırmaya başladım. İki monitör arasında bayağı tereddütte kaldım. Hangisini alsam? Hangisi bana daha iyi olur? İlk baktığım monitör Asus Vn247H ancak biraz daha baktıktan sonra Aoc E2461Fwh model numaralı monitörü gördüm. Gönlüm ikisinede de kaldı. Sizin tavsiyeleriniz nedir? Son cevaplara göre yakın zamanda almaya niyetliyim.

Asus 23.6" Vn247H Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Aoc 23.6" E2461Fwh Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Bu arada bütçem en fazla 500 TL. Başka monitör önerecek olursanız lütfen bunu dikkâte alın. Birde başka bir forumda Aoc E2451Fwh monitörün Asus Vn247H'tan daha iyi olduğu söylenmiş. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6" İncelemesi + BRIGHT FRAME Çok CANLI Çok DOĞAL ! bence bu link senin için faydalı olacaktır.

Arkadaşlar lütfen yanlış yönlendirme yapmayalım. Asus' un VN247H 1ms tepki süresine sahip. İstersen yöneticilere sorun. Tepki süresi ne kadar az o kadar iyidir. Asus her zaman bu tür ürünlerde bir numaradır. Asus'u tercih etmeni öneririm. AOC almak ile hataya düşme.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı