ASUS 27" PG278QE ROG SWIFT alınır mı?

burak352352

Kilopat
Daha fazla  
Bu monitörü bugün Vatan'da gördüm çok hoşuma gitti, almak istiyorum. Şu anki fiyatı 3600 TL Vatan'da.
Ürün yeni gelmiş internette doğru düzgün satılan bir yer göremedim. Sizce bu fiyat düşer mi yoksa artar mı? Ona göre almak istiyorum.

Görüntüsünü beğendiniz ve bütçeniz de yeterli ise neden olmasın?

Monitör alırken kriteriniz görüntüsü mü?

Bu fiyat yakın zamanda düşmez. Gsync monitörlerin fiyatı kolay kolay düşmüyor çünkü.

Yeni sistem toplayacağım yakında, o yüzden ben de monitör bakıyorum. Gsync olmasın çok pahalı falan derken bir yandan da bunun gibi monitörleri görünce insanın içi gidiyor :) Inch, tepki süresi, çözünürlük falan çok tatlı bir seviyede. Gsync de cabası. Araştırmalara devam ediyorum bunu 1 numaraya aldım şimdilik :) Yabancı sitelerden kullanıcı yorumlarına falan bak derim.

Edit:
MSI 27" OPTIX MAG271CQR 144HZ 1MS

Bu monitör hakkında yorum alabilir miyiz arkadaşlar? Fiyatı gayet iyi gibi görünüyor hem de VA panel. Monitörler hakkında tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilirse indirimi kaçırmadan almayı düşünüyorum. Sistemi toplamadan monitörü koyalım kenara :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı