Çözüldü ASUS 280Hz VG259QM monitör kutusundan çıkan HDMI kablosunun sürümü nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkePre

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050ti İ7-11370H
Bu kutudan çıkan HDMI kablosuyla HDMI 2.0 portu olan laptopumu bağladım ve maksimum 120Hz alabildim. Bu kutudan çıkan HDMI kablosunun sürümünü bilen yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam, daha önce de demiştim diye hatırlıyorum. Aslında kablo versiyonu diye bir şey yok. Yüksek hızlı kablolar ile alabilirsiniz. Üreticiler kilit koyuyorlar.

Bazı kablolarda 2.0 gibi ibareler var. Bunlar 2.0 ile test edilip iyi sonuç alınan kablolar.
Hocam, daha önce de demiştim diye hatırlıyorum. Aslında kablo versiyonu diye bir şey yok. Yüksek hızlı kablolar ile alabilirsiniz. Üreticiler kilit koyuyorlar.

Bazı kablolarda 2.0 gibi ibareler var. Bunlar 2.0 ile test edilip iyi sonuç alınan kablolar.

Çözüm
Üzerinde veya kutusunda High Speed diye ibare olabiliyor. 4K 60 Hz yazanlar da böyle. High Speed with Ethernet yazanlar var. Daha bir sürü örnek var. Monitör kutusundan da kötü kablo çıkacağını sanmıyorum.

Üzerinde veya kutusunda high Speed diye ibare olabiliyor. 4K 60 Hz yazanlar da böyle. High Speed with Ethernet yazanlar var. Daha bir sürü örnek var. Monitör kutusundan da kötü kablo çıkacağını sanmıyorum.

Üzerinde high Speed HDMI cable with Ethernet yazıyor.

Tamam işte hocam. Kabloda sıkıntı yok. Üreticiler kilit koyuyorlar.

Geri
Yukarı