ASUS VG259QM 24.5" 280Hz 1ms monitör nereden alınır?

Lenoraa

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba başlıktaki soru gibi aynı şekilde ASUS VG259QM 24.5" 280Hz 1ms monitörü nereden alabilirim? En ucuz ve en güvenilir nereden olabilir? İtopya'da 7200 TL'ye bulunmakta. Hepsiburada 7400 TL. Gaming gen ise tek bir yorumu var ancak 6900 TL diyor. Sizce nereden almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer farklı modelleri biliyor ve bunu tercih ediyorsan Gaming Gentr'den alabilirsin. Kargo biraz geç gelebilir bilgine, kuzenim Hepsiburada'dan aldı aynı ürünü. 46 saat sonra eve getirmişlerdi.

Ben olsam Hepsiburada'dan alırdım. Birincisi iade etmek istersen, satıcıyla hiç muhatap olmayıp direk iade oluşturabilirsin, İtopya, Gaming gen vs tarzı siteler iadede sıkıntı çıkarabiliyor. İkincisi de 3 tane Nays hesabı ile %10 iade alırsın, 740 lira indirimin olur.

Eğer farklı modelleri biliyor ve bunu tercih ediyorsan Gaming Gentr'den alabilirsin. Kargo biraz geç gelebilir bilgine, kuzenim Hepsiburada'dan aldı aynı ürünü. 46 saat sonra eve getirmişlerdi.
Tam olarak anlayamadım farklı modelli biliyorsan alabilrisin dersen neyden bahsetmek istedin teşekkürler bu arada bilgilendirmen için

Ben olsam Hepsiburada'dan alırdım. Birincisi iade etmek istersen, satıcıyla hiç muhatap olmayıp direk iade oluşturabilirsin, İtopya, Gaming gen vs tarzı siteler iadede sıkıntı çıkarabiliyor. İkincisi de 3 tane Nays hesabı ile %10 iade alırsın, 740 lira indirimin olur.
O indirimi nasıl sağlayabiliyorum detaylı bilgi verir misin acaba rica etsem

Daha önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
Tam olarak anlayamadım farklı modelli biliyorsan alabilrisin dersen neden bahsetmek istedin teşekkürler bu arada bilgilendirmen için

O indirimi nasıl sağlayabiliyorum detaylı bilgi verir misin acaba rica etsem

Daha önerisi olan var mı?

Nays uygulaMasını telefonunuza indirip kayıt olun. Onaysız hesap olarak da kullanılıyor ama onaylı yaparsanız limitiniz artıyor. Onaysız hesap limiti 2.500 TL idi eğer değişmediyse, o yüzden alışveriş yaparken hesaba Max 225 TL yükleyip harcamanız lazım yoksa 2500 TL limit dolduğundan iade alamazsınız aklınızda bulunsun. Onaylı yapmak için mobil banka hesabınızdan 1 TL Nays hesabına atıyorsunuz.

Kampanyalara internet sayfasından ya da uygulamadan da bakabilirsiniz. Hepsiburada, Trendyol, N11 %10 Max. 250 TL veriyor. Çiçek sepeti bu ay %20 veriyor ayrıyeten. Alacağınız ürünün fiyatı yüksek olduğu için Max. İadeyi almak için ailenizden vs toplam 3 hesaptan ayrı ayrı işlem yapmanız lazım.

Geri
Yukarı