Çözüldü ASUS 610M AD4 anakarta RGB nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Albies17

Centipat
Daha fazla  
Anakart
Asus H610m AD4
Kasam MSI Forge 100R, anakart ise ASUS 610M AD4. Bir türlü RGB'leri kablolarını takmadım. Bunları nasıl bağlayacağım hakkında bilgisi olan var mı?

Çözüm
Kasam MSI Forge 100R, anakart ise ASUS 610M ad4. bir türlü RGB'leri kablolarını takmadım. Bunları nasıl bağlayacağım hakkında bilgisi olan var mı?

Kasanın içinden çıkan ve kontrolcüye bağlı olan 3 pinli ARGB kablosunu anakartınızdaki işaretli yerdeki 3 pinli ARGB soketine takmanız gerekiyor. Böylece anakartınızdan ışıkları kontrol edebilirsiniz. Dikkatli olun RGB kısma takmayın.
Kasam MSI Forge 100R, anakart ise ASUS 610M ad4. bir türlü RGB'leri kablolarını takmadım. Bunları nasıl bağlayacağım hakkında bilgisi olan var mı?

Kasanın içinden çıkan ve kontrolcüye bağlı olan 3 pinli ARGB kablosunu anakartınızdaki işaretli yerdeki 3 pinli ARGB soketine takmanız gerekiyor. Böylece anakartınızdan ışıkları kontrol edebilirsiniz. Dikkatli olun RGB kısma takmayın.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    49,8 KB · Görüntüleme: 18
Çözüm

Geri
Yukarı